Навчання в Польщі: популярні серед українців професії
PR

Програма «ОсвітаПоль» на основі вибору минулорічних вступників зробила порівняльний аналіз їх вподобань

Навчання в Польщі: популярні серед українців професії

Вступна кампанія в Польщі на 2019-2020 навчальний рік триває. Серед українських абітурієнтів, які прагнуть отримати вищу освіту в Польщі, зараз головне питання – який фах обрати, щоб у майбутньому професія була затребуваною та добре оплачуваною.

Раніше ви вже могли ознайомитись з 10 спеціальностями, які гарантують високооплачувану роботу в Польщі. Проте корисною інформацію стануть не лише думки польських експертів, а також міркування наших співвітчизників.

Освітня програма «ОсвітаПоль», маючи інформацію про вибір українських студентів минулих вступних кампаній, зробила порівняльний аналіз їх вподобань.

Топ 10 спеціальностей 2018

Топ 10 спеціальностей 2017 

Менеджмент

Міжнародні відносини

Туризм та готельний бізнес

Туризм та готельний бізнес

Інформатика

Інформатика

Міжнародні відносини

Менеджмент

Логістика

Англійська філологія

Філології

Логістика

Косметологія

Маркетинг

Журналістика

Косметологія

Фізичне виховання

Сестринська справа

Психологія

Журналістика


З порівняльної таблиці помітно, наскільки зріс рейтинг професій у сфері менеджменту, та навпаки, зменшився у напрямку «міжнародні відносини». Також варто відмітити зростаючу популярність напрямків «фізичне виховання» та «психологія», що раніше не входили в десятку.

Очевидно, що Польща має досить різноманітні, якісні та перспективні освітні пропозиції на будь-який смак та фінансові можливості. Приходьте до офісів Програми «ОсвітаПоль» чи телефонуйте за вказаними номерами, і вам допоможуть зорієнтуватись у пропозиціях та відкрити для себе нові горизонти.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль».

Ухвалюйте зважені рішення!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
06.03.2019

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!