Безкоштовне навчання в Польщі: нові можливості
PR

Стаціонарні та on-line курси з носіями мови від «ОсвітаПоль» – оптимальний варіант і впевненість у результаті

Безкоштовне навчання в Польщі: нові можливості

Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» вже інформувала про зміни у польській системі освіти, які стосуються й українців. Згідно з ними, іноземці, які володіють польською мовою на рівні С1, мають можливість претендувати на бюджетні місця в державних університетах Польщі.

Це прекрасний шанс для молодих людей, які планують отримати вищу освіту в Польщі, замислитись і примусити себе попрацювати. Адже, щоб навчатися в польських вузах, все одно доведеться вивчити польську мову. То чому б не докласти зусиль і вивчити її на рівень С1, щоб мати можливість здобути вищу освіту в Польщі в державному вузі безкоштовно?! Адже це дозволить заощадити значну частину коштів.

Як «ОсвітаПоль» посприяє цьому?

«ОсвітаПоль» має програму з вивчення польської мови, яка зарекомендувала себе та показала гарні результати, високу ефективність й прекрасні знання учнів.

Для абітурієнтів пропонуються наступні форми навчання:

Співпраця з фаховими викладачами, які мають високі компетенції, забезпечує бажаний результат навчання – отримання сертифікату, що підтверджує рівень С1. Осягнути цей рівень реально за 12-15 місяців, наполегливо займаючись з дипломованими викладачами.

В Україні, на жаль, лиш декілька викладачів можуть підготувати учня до отримання такого сертифікату, особливо на граматичному рівні. Тому стаціонарні та on-line курси з носіями мови від «ОсвітаПоль» – оптимальний варіант і впевненість у результаті!

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРСИ

Освіта.ua
13.02.2019

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!