Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Навчання в Польщі 2019: передумови успішного вступу
Навчання в Польщі 2019: передумови успішного вступу
PR

Запорукою успішного вступу до обраного польського вишу може стати лише співпраця з професіоналами

Навчання в Польщі 2019: передумови успішного вступу

Реєстрація в польських вузах на 2019/2020 рік навчання вже розпочалася. Кожен навчальний заклад має обмежені часові рамки вступної кампанії, тому з подачею документів не варто затягувати. Прийнявши остаточне рішення про вступ, слід швидко та дуже уважно зібрати весь пакет документів, щоб вчасно подати їх до університету. Спеціалісти польсько-української програми «ОсвітаПоль» наголошують, що саме від правильної координації дій та їх послідовності залежить успішність вступу.

Готуючись до вступу та проводячи збір необхідних документів, звертайте увагу на джерело інформації, якою ви керуєтесь. Рекомендації знайомих, повідомлення на форумах та соціальних мережах не можуть бути джерелом надійної інформації, оскільки останнім часом в польській освіті було проведено ряд реформ. Наприклад, у зв’язку зі змінами в європейському законодавстві, що безумовно стосуються й польської освіти, з 25 травня 2018 року змінено вимоги щодо обігу документації та обробки персональної інформації RODO.

Запорукою успішного вступу до обраного польського університету може стати лише співпраця з професіоналами, які є дійсно фахівцями з даного питання. Програма «ОсвітаПоль», маючи за плечима 15 років досвіду, тримає руку на пульсі всіх змін в польській освіті, тому гарантує впевнений, успішний вступ своїм клієнтам.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль».

Ухвалюйте зважені рішення!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
31.05.2018

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!