Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Акція від SAN: мінус 1000 злотих на навчання
Акція від SAN: мінус 1000 злотих на навчання
PR

Суспільна академія наук у Варшаві підготувала привабливу акційну пропозицію для вступної кампанії-2018

Акція від SAN: мінус 1000 злотих на навчання

Суспільна академія наук у Варшаві підготувала привабливу акційну пропозицію для вступної кампанії 2018 року. На абітурієнтів, які встигнуть подати документи до академії до кінця травня, очікує знижка на перший рік навчання в розмірі 1000 злотих (близько 240 євро).

Для того щоб взяти участь у акції, потрібно у встановлений термін оплатити вступний внесок до вишу – 520 злотих та підготувати й надіслати відповідний пакет документів.

Варто нагадати, що Суспільна академія наук у Варшаві є престижним приватним вищим навчальним закладом, що користується популярністю у польської молоді та іноземних студентів. Академія щорічно входить до рейтингу найкращих приватних закладів вищої освіти Польщі, де посідає місце у першій десятці.

Для впевненого, швидкого вступу до Суспільної академії наук, точного оформлення всіх необхідних документів звертайтесь до фахівців «ОсвітаПоль». Не втратьте можливість скористатися привабливою ціною на навчання в престижному польському виші.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль».

Ухвалюйте зважені рішення!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
17.05.2018

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!