Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Як уникнути проблем при вступі до вишів Польщі
Як уникнути проблем при вступі до вишів Польщі
На правах реклами

Освіта в Польщі – це реально і доступно для кожного українця, якщо співпрацювати з професіоналами

Як уникнути проблем при вступі до вишів Польщі

Щороку ближче до закінчення вступної кампанії до офісів компанії «ОсвітаПоль» надходить безліч звернень від ошуканих українців, які невірно обрали посередника для вступу в польський виш. На жаль, вступ-2017 не став винятком, і в цьому році до офісу знову звернулось чимало людей, шукаючи хоч якоїсь допомоги.

Шкода, що малодосвідчені та непрофесійні компанії, яких сьогодні досить багато на ринку, обіцяють легко організувати безпроблемний вступ до польських навчальних закладів абітурієнтам, проте не дотримуються своїх слів, а лише поповнюють гаманці нечесно заробленими грошима. Через некомпетентність та відверте шахрайство українські абітурієнти у 2017 році мали схожі проблеми, які умовно можна розділити на три групи.

Зривання термінів вступної кампанії. До цього призводили невчасно та неправильно оформлені та подані до обраного навчального закладу документи. Кожний польський ВНЗ має певні вимоги до пакету документів та чіткі часові рамки, у які він має бути поданий. І чим солідніший університет, тим суворіші ці вимоги й жорсткіше покарання за їх недотримання.

Відсутність студентської візи. Найменша помилка в оформленні одного з необхідних документів означає, що студент не отримає вчасно візи (оскільки дуже великі черги до візових центрів завадять у потрібний строк прийти вдруге).

Відсутність житла. Останнім часом це стає найбільшою проблемою студентів, що розпочинають своє Навчання в Польщі, оскільки лише державні виші в цій країні мають власні гуртожитки (а з такими ВНЗ мало хто співпрацює, окрім «ОсвітаПоль»). Приватні ж навчальні заклади забезпечують житлом студентів лише частково або не забезпечують взагалі, що частіше. Тому питання проживання є дуже складним для іноземних студентів і вирішувати його потрібно вже в травні-червні. Мало хто з компаній-посередників має свої гуртожитки, тому й очевидні проблеми з цим питанням у їх клієнтів.

До слова, «ОсвітаПоль» має мережу власних гуртожитків для учасників Програми та солідну базу гуртожитків-партнерів, з якими підписані домовленості. Програма пропонуємо своїм студентам пристойне житло за доступною ціною.

Освіта в Польщі – це реально і доступно для кожного українця, якщо співпрацювати з професіоналами. Обирайте посередників для вдалого вступу дуже уважно і вдумливо, звертайте увагу на репутацію фірми, її досвід, ліцензії та сертифікати на даний вид діяльності, позитивні чи негативні відгуки в інтернеті. Співпраця з фахівцями вбереже вас від неочікуваних неприємностей, зайвих фінансових витрат та нервів. Будьте уважними і ухвалюйте зважені рішення!

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
02.03.2018

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!