Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Освітній тур до ліцеїв і технікумів від «ОсвітаПоль»
Освітній тур до ліцеїв і технікумів від «ОсвітаПоль»
PR

Візьміть участь в ознайомчому турі до кращих ліцеїв та технікумів Польщі разом із освітньою програмою

Освітній тур до ліцеїв і технікумів від «ОсвітаПоль»

Великої популярності набуває серед українських школярів здобуття загальної середньої освіти чи професійної середньої освіти в Польщі, що має безліч переваг та перспектив. Саме для батьків і учнів, що цікавляться цим питанням, польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» організовує освітні тури до кращих ліцеїв та технікумів Польщі.

Ознайомчий тур дає чудову можливість майбутнім учням польських ліцеїв, технікумів та тим, хто ще сумнівається, ознайомитися з функціонуванням та матеріальною базою навчальних закладів, умовами проживання учнів, містами, у яких знаходяться навчальні заклади. Під час туру батьки та їх діти отримають багато практичної інформації з перших вуст, якою й будуть керуватися, приймаючи важливе рішення.

Освітній тур до польських ліцеїв та технікумів відбудеться 21-24 березня 2018 року. План подорожі передбачає виїзд зі Львова до Польщі, де учасники туру відвідають по черзі навчальні заклади та гуртожитки в наступних містах: Краків, Кельце, Лодзь. У Кракові та столиці Польщі учасники туру матимуть пізнавальні екскурсії історичною частиною міста та вільний час на здійснення покупок і відпочинок у найбільшому торговому центрі Варшави. Вдале поєднання приємного з корисним!

Освітній тур – це чудова нагода на власні очі переконатися у правильності свого рішення, обрати для себе чи своєї дитини найкращий варіант.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ОСВІТНІЙ ТУР

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців програми «ОсвітаПоль».

Ухвалюйте зважені рішення!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
06.02.2018

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!