Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі «ОсвітаПоль» – 14 років розвитку і вдосконалення
«ОсвітаПоль» – 14 років розвитку і вдосконалення
На правах реклами

Успіх «ОсвітаПоль» у якісній роботі колективу та принципах гарантії вступу, сервісу та підтримки

«ОсвітаПоль» – 14 років розвитку і вдосконалення

11 червня 2017 року команда польсько-української освітньої програми «ОсвітаПоль» відсвяткувала своє 14-річчя. З цієї нагоди засновник та генеральний директор програми Руслан Сорока вирішив підвести підсумки діяльності програми та поділитися далекоглядними планами на майбутнє.

Засновник програми розповів, що історія першої освітньої програми на теренах України бере свій початок з 11 червня 2003 року. Головною метою заснованої тоді програми стало сприяння українській молоді в отриманні якісної польської освіти європейського зразка.

«З того часу багато чого змінилося у світі, в нашій державі та у свідомості українця, проте незмінним залишається наполеглива висококваліфікована праця та націленість на результат. Впевнений, що саме завдяки їм ми досягли значних успіхів», - підкреслив Руслан Сорока.

Директор програми запевняє, що саме «ОсвітаПоль» заснувала та розвинула тренд європейської освіти серед українців. Завдяки багаторічній невтомній роботі з популяризації польської освіти та розтлумачення її очевидних переваг, нині Польща є першою іноземною державою, яку обирає українська молодь для навчання за кордоном.

« І хоча сьогодні ми маємо безліч послідовників, все ж залишаємось лідерами своєї галуззі. Люди, які співпрацюють з нами, цінують наш професіоналізм, високу кваліфікацію співробітників та відповідальність за свої дії», - говорить директор.

Досягнення «ОсвітаПоль» за 14 років

Сьогодні «ОсвітаПоль» є впевненим лідером галузі, що підтверджують статистичні дані від польських ВНЗ. Також про це свідчить такий факт: щотижня до офісів Програми в Україні звертається в середньому 470 українців, тобто 1800 на місяць, а це понад 21 тис. звернень на рік. Враховуючи, що навчання в Польщі щорічно розпочинає близько 8 тис українців, ця цифра вражає.

Програма співпрацює майже з усіма існуючими вищими навчальними закладами Польщі, для того щоб забезпечити потреби кожного українця. Так, лише «ОсвітаПоль» має налагоджені партнерські стосунки з найкращими та найсоліднішими ВНЗ країни, такими як Ягеллонський університет, Варшавська політехніка, Варшавський економічний університет (SGH), Варшавський національний університет, Вроцлавський університет та інші. Ці найкращі державні навчальні заклади, окрім великої історії, мають також надскладну процедуру вступу та суворі вимоги до документального оформлення.

«ОсвітаПоль» має унікальну програму підтримки студентів у Польщі, яка особливо актуальна у перші роки навчання. Професійні координатори від Програми співпрацюють зі студентами на місцях, допомагаючи їм у вирішенні юридичних, освітніх, медичних і побутових питань. Така програма підтримки на місцях є дійсно унікальною, адже усі інші подібні проекти не мають навіть офіційного офісу з працівниками у Польщі.

За період свого існування «ОсвітаПоль» збудувала широку мережу регіональних представництв по Україні, що включають 14 офісів у найбільших містах та широку мережу координаторів практично у кожному населеному пункті.

Плани на майбутнє або куди рухаємось далі?

  • Підвищення кваліфікації українських спеціалістів. Останні роки робиться посилений акцент саме в цьому напрямку, який буде розвиватися і далі. Очевидно, що від тих людей, які зустрічають абітурієнтів в офісах «ОсвітаПоль», залежить правильний вибір спеціалізації і напрямку навчання. Адже консультації на форумах та у соцмережах не принесуть якісного результату. Тому Програма регулярно проводить тренінги в Польщі для своїх працівників, де вони можуть ознайомитись з новинками та найактуальнішими, найперспективнішими освітніми напрямками, з тенденціями європейського ринку праці. Маючи такі знання, працівники «ОсвітаПоль» надають фахові консультації клієнтам, реально допомагаючи їм у виборі навчального закладу та профілю навчання з огляду на персональні побажання.
  • Подальший розвиток і вдосконалення співпраці з польськими ВНЗ, розвиток власної інфраструктури. Спеціалісти програми намагаються якнайшвидше реагувати на зміни освітнього ринку, щоб завжди надавати своїм учасникам лише якісні послуги. Так, за останні роки значно популяризувалися вроцлавський та познанський напрямки, тому «ОсвітаПоль» розвиває співпрацю з вишами цього регіону і удосконалює координаційну підтримку в даних містах.
  • Допомога учасникам Програми у плануванні їхньої кар’єри, сприяння працевлаштуванню. Для виконання цієї задачі «ОсвітаПоль» удосконалює свій сервіс «Студент онлайн», який сприяє кар’єрі студентів, ознайомлює їх з актуальними вакансіями на європейському ринку. До того ж налагоджено співпрацю безпосередньо з працедавцями, котрі проявляють інтерес до наших студентів. А перспективній амбітній молоді, що прагне збудувати власний бізнес в Польщі, програма готова запропонувати послуги власного інвестиційного фонду для старту їх справи.

Підводячи підсумки діяльності за 14 років, хотілося б підкреслити, що успіх, якого досягла Програма «ОсвітаПоль», ґрунтується на якісній, фаховій роботі усього колективу та на трьох принципах гарантії, що надаються клієнтам:

  • гарантія вступу в обраний ВИШ;
  • гарантія відмінного сервісу;
  • гарантія постійної всеохоплюючої підтримки студентів на усіх етапах співпраці.

3 500 учасників Програми – є найкращим аргументом на користь Програми. Проте найбільший привід для гордості - за 14 років «ОсвітаПоль» не отримала жодного разу відмови від ВНЗ у вступі чи відмови від консульства Польщі в отриманні візи для наших студентів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.06.2017

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!