Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Варшавська школа бізнесу запрошує на навчання
Варшавська школа бізнесу запрошує на навчання

Провідний польський університет запрошує українських абітурієнтів здобути перспективну вищу освіту

Варшавська школа бізнесу запрошує на навчання

Варшавська вища школа бізнесу - це приватний університет, що працює на освітньому ринку Польщі вже кілька років. WWSB запрошує українських студентів, пропонуючи їм цікаві і продумані пропозиції навчання на багатьох спеціальностях.

До 30 вересня 2016 року університет діяв під ім'ям Вищої школи бізнесу та адміністрації в Лукові. З 1 жовтня 2017 року місцезнаходженням вишу є Варшава. Зараз університет розташований в самому центрі міста.

Навчальний заклад реалізує сучасні програми навчання, орієнтовані на практичну підготовку випускників для роботи за спеціальностями, як в Польщі, так і в інших країнах.

Рішенням MNiSW Варшавська вища школа бізнесу отримала дозвіл на діяльність на невизначений термін. У результаті здійснених процедур акредитації та відвідування WWSB, Державна акредитаційна комісія, високо оцінила концепцію освіти, навчальний план і програми викладання, а також розширення бази викладання, збагачення бібліотечних ресурсів і розвиток внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Управління

Навчання на напрямку «Менеджмент» на Факультеті управління готує студентів до управління власною компанією, управління командою співробітників і роботи на рівнях керівних посад у міжнародних компаніях.

Логістика

Навчання на напрямку «Логістика» ґрунтовно підготує студентів до роботи на посадах, пов'язаних з плануванням, координацією і організацією транспорту. Отримані знання включатимуть широкий спектр питань в області економіки, організації та управління, а також техніки.

Соціологія

Цей напрямок для студентів, захопленням яких є робота з людьми і всі аспекти діяльності людини в суспільстві, а також для студентів, які цікавляться культурою та процесами змін в світі.

Політологія

Здобуття освіти на напрямку «Політологія» дозволить здійснити всебічну підготовку випускника до творчого аналізу політичних, соціальних і економічних явищ , формулювання власної оцінки подій на основі спостереження політичного світу.

Педагогіка

Навчання на напрямку «Педагогіка» найбільше підійде для людей, зацікавлених процесами виховання дітей, освітою, зв'язком, роботою з іншою людиною. Навчання підготує студента до здійснення педагогічної діяльності в соціальному середовищі.

Журналістика та суспільна комунікація

Журналістика - це вивчення профілю практичної і цілеспрямованої журналістики, в якому акцент зроблений роботу у професійної майстерні журналіста. Окрім теоретичних знань, принципом навчання є практичні навички, необхідні для ефективного і об'єктивного здійснення професійної діяльності журналіста.

Фотографія у нових ЗМІ

В рамках фотостудій університет реалізує дві спеціальності: «Фотографія у нових ЗМІ» та «Мистецтво фотографії в культурі». Навчання засновано на принципах отримання сучасних  знань в області фотографії, з використанням семінарів, розвиваючих творче мислення.

Реклама

Навчання за спеціальністю «Стратегія реклами та зв'язків з громадськістю» дозволяє отримати знання з області психології реклами, сучасних методів PR, маркетингу та права і етики ЗМІ.

На сайті університету можна заповнити онлайн-запит та отримати консультації з питань вступу і навчання.

Більше про університет

Освіта.ua
19.04.2017

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!