Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Дізнавайтесь про навчання у Польщі з радіоефіру
Дізнавайтесь про навчання у Польщі з радіоефіру
На правах реклами

Директор програми «ОсвітаПоль» взяв участь у записі на хвилях Української служби Польського радіо

Дізнавайтесь про навчання у Польщі з радіоефіру

Руслан Сорока, генеральний директор польсько-української програми «ОсвітаПоль», побував у гостях Української служби Польського радіо у Варшаві для запису цікавої і дуже пізнавальної радіопередачі для української молоді та її батьків.

Під час інтерв’ю польська журналістка Лідія Залітач та Руслан Сорока намагалися донести до слухачів інформацію, що стосувалась тих молодих людей, які хочуть здобути європейську освіту в Польщі.

Зрозуміло, що Польща має найбільше переваг серед європейських країн у наданні якісної освіти за світовими стандартами для українського населення.

Прослухавши запис, ви зрозумієте, чи дійсно так все легко і де шукати допомоги, щоб вступ відбувся успішно, а перший і, мабуть, найважчий рік пройшов без ускладнень.

Абітурієнти минулих років стверджують, що запорукою успіху в справі вступу є звернення до найкращого професійного посередника у цій справі, такого, як освітня програма «ОсвітаПоль», яка вже більш ніж 13 років успішно займається вступом українців до польських вузів.

Про всі переваги польського навчання, процедуру вступу та можливі проблеми і шляхи їх вирішення детально розповів директор «ОсвітаПоль» у радіопередачі.

Але головний меседж, який Руслан Сорока намагався донести до радіослухачів, - це те, що польська освіта є цілком реальною альтернативою українській освіті. Питання стоїть лише за абітурієнтом, яку з них він обере.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
29.03.2017

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!