Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Навчання в Польщі: розмова з випускниками
Навчання в Польщі: розмова з випускниками

«ОсвітаПоль» реалізувала проект, що наочно показує приклади випускників ВНЗ Польщі

Навчання в Польщі: розмова з випускниками

Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» разом із відомим українським телеведучим та продюсером Ігорем Кондратюком реалізувала проект, що має на меті наочно показати приклади студентів, які вже завершили навчання в Польщі і розпочали свою кар’єру.

Для кожного студента вкрай важливим є питання майбутнього працевлаштування. Завдяки європейському диплому, отриманому після закінчення польського університету, випускники мають змогу шукати працевлаштування як у Європі, так і в Україні, що значно розширює їх можливості.

У серії відео Ігор Кондратюк спілкується з колишніми студентами, учасниками програми «ОсвітаПоль», і ставить їм актуальні питання щодо перспектив працевлаштування після отримання диплому польського університету.

Відео №1 – Настя

Відео №2 – Павло

Організатори проекту зазначають, що підтримку в питанні працевлаштування після отримання диплому здійснюють вищі навчальні заклади, а також програма «ОсвітаПоль».

При більшості університетів діє «Центр праці та кар’єри», що займається налагодженням зв’язків з працедавцями, пропонує вакансії робочих місць, готує до співбесіди з працедавцем, допомагає в написанні резюме, надає консультації щодо вибору вакансії. Сюди може звернутись кожен зацікавлений студент.

У свою чергу програма «ОсвітаПоль» має спеціалізований сервіс «Студент-онлайн», завдяки якому студенти можуть переглядати найсвіжіші вакансії, новини ринку праці, пропозиції практик, стажувань, корисні посилання тощо.

Також «ОсвітаПоль» організувала особистий «Інвестиційний фонд ОсвітаПоль» (ІФОП), щоб підтримувати своїх клієнтів у їхній підприємницькій діяльності. Фонд готовий сприяти реалізації цікавих бізнес-ідей учасників Програми, допомогти та підтримати їх на старті їхнього власного бізнесу у Європі.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
03.02.2017

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!