Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Сім причин отримати вищу освіту в Польщі
Сім причин отримати вищу освіту в Польщі
На правах реклами

Для українців Польща стала найпопулярнішою з країн, де вони прагнуть здобути вищу освіту за кордоном

Сім причин отримати вищу освіту в Польщі

Для української молоді Польща стала найпопулярнішою з країн, де вони прагнуть здобути вищу освіту за кордоном. Програма «ОсвітаПоль» детально проаналізувала, які ж причини спонукають українських абітурієнтів і студентів їхати на навчання до Польщі?

Європейський Диплом. Цей документ дозволить вам працевлаштуватися й обіймати престижні посади в усіх європейських країнах, а також в США, Канаді, Австралії та інших розвинених країнах світу.

Доступна вартість навчання. Освіта в Польщі обійдеться від 760 євро на рік, що є найнижчим показником для країн Європи. Ціна коливається в залежності від обраної спеціальності та навчального закладу, а також мови викладання.

Проблема з мовним бар'єром зведена до мінімуму. Польська мова, яка входить до слов'янської групи, досить близька до української. При великому бажанні і проявлених зусиллях оволодіти польською можливо вже за кілька місяців. Тому, відправившись в цю країну за знаннями, не варто турбуватися про те, що вас не зрозуміють. Також в Польщі ви зможете додатково опанувати англійську, німецьку або французьку мови, щоб мати ще більші перспективи після закінчення вишу.

Висока якість освіти й перспективи працевлаштування. Європейські ВНЗ готують фахівців високого класу з найбільш затребуваних на міжнародному ринку праці спеціальностей. Такі випускники досить високо цінуються, тому вони можуть розраховувати на працевлаштування до великих міжнародних компаній.

Програма з обміну студентами. Якщо ви будете навчатися в Польщі, у вас з'явитися шанс взяти участь в міжнародних програмах, які дають можливість вчитися в обраному вами університеті Франції, Данії, Великої Британії, США, інших країн протягом одного-двох семестрів.

Можливість проживання в Європі. Навчаючись в університеті, ви зіткнетеся зовсім з іншою культурою, новими побутовими умовами, кращим сервісом. У вас буде можливість по-іншому поглянути на світ й отримати корисний досвід, який ви згодом зможете застосовувати в своїй роботі.

Відкриті можливості для подорожей. Студенти польських вишів мають студентську візу, яка відкриває перед ними всі 28 країн Євросоюзу. У вільний від навчання час ви зможете відвідати історичні та культурні пам'ятки Європи.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
14.12.2016

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!