Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі «Новорічна» знижка на послуги від «ОсвітаПоль»
«Новорічна» знижка на послуги від «ОсвітаПоль»
PR

Отримайте знижку у розмірі 1000 грн на послуги програми «ОсвітаПоль» під час вступної кампанії-2017

«Новорічна» знижка на послуги від «ОсвітаПоль»

Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» оголошує початок щорічної святкової «Новорічної акції» та надає знижку у розмірі 1000 грн на власні послуги під час вступної кампанії-2017. Пропозиція актуальна до 31 грудня 2016 року для пакетів «Стандарт», «Економ» та професійно-технічної освіти.

Щоб скористатися даною акційною пропозицією, потрібно зробити усього декілька простих кроків:

  • В рубриці «Навчання в Польщі» ознайомитися з особливостями навчання та проживання в Польщі.
  • В рубриці «Університети» та «Факультети/спеціальності» оберіть освітню пропозицію, що вас цікавить. Консультанти «ОсвітаПоль» радо у цьому Вам допоможуть, надаючи детальні та фахові консультації.
  • Зареєструйтесь на подачу пакету вступних документів в одному з офісів ОсвітаПоль або подайте документи «online». Подавши документи для участі в Програмі, вам буде потрібно підписати договір та сплатити першу частину послуг.

Пам’ятайте: лише співпрацюючи з професіоналами, можна досягти успіху! Якщо вас цікавить навчання в Польщі, обирайте надійні компанії з фаховою кваліфікацією, великим досвідом роботи та гарантією надійної підтримки студентів в Польщі.

Долучайтесь до великої родини «ОсвітаПоль», яка вже 13 років поспіль допомагає українцям економити, відкриваючи перспективне майбутнє.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП 2017

Освіта.ua
07.12.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!