Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі «Новорічна» знижка на послуги від «ОсвітаПоль»
«Новорічна» знижка на послуги від «ОсвітаПоль»
На правах реклами

Отримайте знижку у розмірі 1000 грн на послуги програми «ОсвітаПоль» під час вступної кампанії-2017

«Новорічна» знижка на послуги від «ОсвітаПоль»

Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» оголошує початок щорічної святкової «Новорічної акції» та надає знижку у розмірі 1000 грн на власні послуги під час вступної кампанії-2017. Пропозиція актуальна до 31 грудня 2016 року для пакетів «Стандарт», «Економ» та професійно-технічної освіти.

Щоб скористатися даною акційною пропозицією, потрібно зробити усього декілька простих кроків:

  • В рубриці «Навчання в Польщі» ознайомитися з особливостями навчання та проживання в Польщі.
  • В рубриці «Університети» та «Факультети/спеціальності» оберіть освітню пропозицію, що вас цікавить. Консультанти «ОсвітаПоль» радо у цьому Вам допоможуть, надаючи детальні та фахові консультації.
  • Зареєструйтесь на подачу пакету вступних документів в одному з офісів ОсвітаПоль або подайте документи «online». Подавши документи для участі в Програмі, вам буде потрібно підписати договір та сплатити першу частину послуг.

Пам’ятайте: лише співпрацюючи з професіоналами, можна досягти успіху! Якщо вас цікавить навчання в Польщі, обирайте надійні компанії з фаховою кваліфікацією, великим досвідом роботи та гарантією надійної підтримки студентів в Польщі.

Долучайтесь до великої родини «ОсвітаПоль», яка вже 13 років поспіль допомагає українцям економити, відкриваючи перспективне майбутнє.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП 2017

Освіта.ua
07.12.2016

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!