Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Підсумки туру "Все про навчання в Польщі"
Підсумки туру "Все про навчання в Польщі"

Українці стали більш поінформованими і раціональними при виборі іноземного вишу і свого майбутнього

Підсумки туру "Все про навчання в Польщі"

У жовтні – перших числах листопада 2016 року в найбільших містах України відбулись зустрічі з експертом із польської освіти Русланом Сорокою на тему "Все про навчання в Польщі". Проект охопив 17 міст нашої країни в різних областях і надав змогу всім бажаючим особисто поставити питання експерту, отримати достовірну інформацію із першоджерела.

Можна впевнено сказати, що цей проект викликав величезне зацікавлення в українців. Зустрічі відвідало понад 3 тисячі осіб, більшість з яких були не просто слухачами, а й активними учасниками обговорення. Так, найбільший інтерес викликали актуальні теми, що стосувалися змін у польській освіті та правильного вибору ВНЗ.

Організатори відмічають, що у порівнянні з минулими роками значно зріс рівень поінформованості абітурієнтів та їх батьків щодо вибору польського навчального закладу та майбутньої професії. Тепер українці, маючи більше інформації, ретельно аналізують та раціонально обирають своє майбутнє.

Остаточне завершення туру відбудеться 25 листопада 2016 року. Тоді стануть відомі імена двох переможців жеребкування, які стануть власниками безкоштовних квитків на весняний промо-тур до Польщі, що відбудеться 23-26 березня 2017 року. Учасники жеребкування – усі відвідувачі зустрічей "Все про навчання в Польщі".

Більше про навчання у Польщі

Освіта.ua
18.11.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!