Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Вступна кампанія 2017 - знижки першим учасникам!
Вступна кампанія 2017 - знижки першим учасникам!
На правах реклами

Польсько-українська програма ОсвітаПоль розпочинає вступну кампанію до ВНЗ Польщі

Вступна кампанія 2017 - знижки першим учасникам!

Вступна кампанія-2016 до університетів Польщі добігла кінця, з цієї нагоди Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» вітає усіх учасників програми з успішним вступом до обраних університетів Польщі!

Та час не стоїть на місці, тому раді повідомити майбутнім абітурієнтам та їх батькам, що вступна кампанія-2017 розпочалась. З нагоди відкриття нового сезону програма ОсвітаПоль дарує знижку 1000 грн першим 50 учасникам, які підпишуть договір з програмою. Знижка поширюється на пакет «Стандарт» та «Економ», проте не поєднується з другими акційними пропозиціями.

В новому навчальному році на абітурієнтів чекає ще більше можливостей, декілька змін, що відрізнятимуть 2017 рік від попереднього. Тому запрошуємо усіх бажаючих до офісів програми ОсвітаПоль по всій Україні для детального ознайомлення з умовами вступу та індивідуальних консультацій.

Зауважте, «ОсвітаПоль» рекомендує якомога раніше розпочати підготовку до вступу, щоб гарантовано стати студентом польського вищого навчального закладу, отримати диплом європейського зразку та непомітно для себе пройти адаптаційний період в новій країні.

Також дізнатися більш детально про умови навчання в Польщі, графік прийому документів, вимоги до абітурієнтів можна за телефонами на сайті програми.

Вища освіта в Польщі – це ваш впевнений крок у перспективне майбутнє.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
31.08.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!