Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі «ОсвітаПоль» - 13 років безупинного розвитку!
«ОсвітаПоль» - 13 років безупинного розвитку!
На правах реклами

Генеральний директор Роман Сорока поділився думками, щодо досягнень проекту та планів на майбутнє

«ОсвітаПоль» - 13 років безупинного розвитку!

Нещодавно Польсько-українська Програма «ОсвітаПоль» відсвяткувала свій 13-тий день народження. З цього приводу засновник та генеральний директор програми Руслан Сорока поділився з читачами Освіта.ua своїми думками, щодо досягнень проекту та планів на майбутнє.

11 червня виповнилося 13 років з того дня, як було засновано перший в Україні проект по сприянню українській молоді в отримані освіти в Польщі. За ці роки багато чого змінилося у свідомості українців, і не останню роль у цьому відіграла наша наполеглива висококваліфікована праця, адже ми фактично започаткували та розвинули цей тренд в Україні.

Так, сьогодні Польща для українців є першою іноземною країною під час вибору місця навчання за кордоном, оскільки ми роками популяризували польську освіту, розтлумачуючи її очевидні переваги. Свою роботу ми завжди прагнемо робити дуже якісно і відповідально, і люди, які мають з нами справу, безумовно, високо цінують це.

Наші досягнення, успіхи та перемоги за 13 років роботи:

  • В Україні ОсвітаПоль являється впевненим лідером в галузі освіти в Польщі. Про це свідчать усі статистичні дані, які озвучують польські університети – партнери. Даний факт, також підтверджують інші цифри. Щотижня до філій ОсвітаПоль в Україні звертається в середньому 470 українців за консультаціями щодо вступу та навчання в Польщі. Це означає, що кожна особа, яка цікавиться навчанням в Польщі неодноразово консультується з фахівцями ОсвітаПоль.
  • Ми співпрацюємо з майже усіма вишами Польщі, тому можемо задовольнити потреби кожного абітурієнта. «ОсвітаПоль» єдина в Україні освітня організація, яка має налагоджені зв’язки з такими гігантами польської освіти, як Варшавський університет, Варшавська політехніка, Варшавський економічний університет (SGH), Ягеллонський університет, Вроцлавська політехніка та багато інших. Ці найсолідніші державні заклади мають складну бюрократичну процедуру вступу, високі вимоги до документації, тому робота з ними надзвичайно складна.
  • Збудована унікальна база професійних координаторів в Польщі, які надають комплексну підтримку студентам на місцях. Це дійсно виняткова річ, адже жоден із подібних до нас проектів не має подібної підтримки для своїх клієнтів, а іноді навіть і офіційного офісу в Польщі з оформленими працівниками.
  • Широка мережа офісів і представництв «ОсвітаПоль» по всій території України. На сьогодні ми маємо 14 регіональних представництв в найбільших містах та розгалужену мережу консультантів майже у кожній точці країни.

Плани на майбутнє:

  • Останні декілька років ми робили посилений акцент на підвищені кваліфікації українських спеціалістів, і плануємо далі розвиватись у цьому напрямку. Бо саме від тих людей, які зустрічають абітурієнта в офісі, і залежить вибір профілю навчання. Соціальні мережі та форуми – не найкращий помічник у цьому питанні. Фахівці «ОсвітаПоль» регулярно їздять в Польщу на тренінги, ознайомлюються з актуальними та перспективними освітніми напрямками, вивчають потреби студентів, досліджують європейський ринок праці. Таким чином вони можуть надавати фахову допомогу абітурієнту, допомагати йому здійснити правильний вибір навчального закладу та факультету з огляду на його індивідуальні потреби.
  • І надалі ми плануємо розвивати якісну співпрацю з польськими вишами. «ОсвітаПоль» вчасно реагує на зміну попиту на освітньому ринку. Так, останнім часом велику популярність серед українців здобули міста Вроцлав та Познань. «ОсвітаПоль» реагує на такі зміни і активно розбудовує внутрішню структуру, щоб забезпечити належну підтримку студентів у цих містах.
  • Ще одне важливе завдання, що ставить перед собою програма, це підвищення якості обслуговування та розбудова інфраструктури координаційної підтримки студентів у Польщі. Ця підтримка стосується юридичних, медичних, побутових питань, з якими стикається студент у перші роки навчання в іншій країні, далеко від дому.
  • Планування кар’єри та підтримка пошуку роботи під час навчання та після нього – ще одне важливе завдання. Для цього «ОсвітаПоль» розвиває та підтримує унікальний сервіс «Student online», який сприяє працевлаштуванню учасників програми. Також ми посилюємо нашу співпрацю безпосередньо з роботодавцями, які зацікавленні в наших студентах. А для підприємливої амбітної молоді, яка прагне розпочати власний бізнес в Польщі, існує власний інвестиційний фонд, який призваний фінансово допомогти їм на старті кар’єри.

Підсумовуючи, слід сказати головне. Філософія діяльності ОсвітаПоль від самого початку спиралась на гарантіях: гарантії якісного обслуговування, гарантії вступу до обраного вишу, гарантії комплексної підтримки на всіх етапах співпраці та навчання.

Як результат, за 13 років роботи нам довірилось понад 3 тисячі українців. Але найголовніша річ, якою ми пишаємось, – це жодної відмови у вступі до навчального закладу та відмови в отриманні візи для нашого студента. Вважаю, це за велике досягнення.

дізнатись більше

Освіта.ua
29.06.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!