Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Актуальні аспекти польської вищої освіти
Актуальні аспекти польської вищої освіти
На правах реклами

Відповіді на актуальні питання освіти в Польщі в інтерв’ю з засновником Програми «ОсвітаПоль»

Актуальні аспекти польської вищої освіти

Не так давно журналісти «5 каналу» відвідали столицю Польщі й особисто поспілкувалися з засновником та генеральним директором Польсько-української програми «ОсвітаПоль» Русланом Сорокою.

В контексті зростаючої зацікавленості українських абітурієнтів польською освітою та напередодні найвідповідальнішого періоду вступної кампанії 2016 року розмова з Русланом є дуже інформативною та цікавою. Запис інтерв’ю проходив у дуже гарному та знаковому місці для кожного польського освітянина – в бібліотеці Варшавського університету, що є символічним місцем польської культури та науки.

В інтерв’ю генеральний директор програми дає відповіді на багато питань, що виникають у майбутніх студентів та їх батьків, які розмірковують над здобуттям вищої освіти за кордоном, зокрема у Польщі. Наприклад, він розповідає про сьогоднішні реалії в системі європейської освіти, про перспективи працевлаштування студентів польських вишів на світовому ринку праці, про переваги співпраці з «ОсвітаПоль» та ін.

Освіта.ua
19.04.2016

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!