Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Технікуми Польщі – альтернатива вищій освіті
Технікуми Польщі – альтернатива вищій освіті
На правах реклами

Технікуми Польщі гостинно відчиняють свої двері для української молоді та дорослих людей

Технікуми Польщі – альтернатива вищій освіті

У листопаді 2014 року Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» вперше ввела на Україну таку нову освітню пропозицію, як професійно-технічна освіта у Польщі, яка знайшла широке коло своїх поціновувачів і тепер щороку набуває все більшої популярності.

Не кожен бачить себе студентом, який навчається 3-5 років у вищому навчальному закладі, а також не кожен має фінансові можливості для цього. Тому професійно-технічна освіта — це досконала альтернатива вищим навчальним закладам. Це можливість отримати диплом про базову технічну освіту європейського зразка. Технікуми Польщі гостинно відчиняють свої двері для української молоді та дорослих людей, і надають можливість отримати професійно-технічну освіту недорого за відносно короткий проміжок часу.

Основні переваги здобуття професійно-технічної освіти у Польщі:

1. Доступна ціна за навчання — від 20 євро на місяць, а іноді і зовсім безкоштовно. Часто можна зустріти пропозиції, щодо абсолютно безкоштовного навчання у профтехучилищах, яке фінансується Європейським структурним фондом.

2. Короткий термін навчання — 1 чи 2 роки, в залежності від кваліфікації, яку планує отримати випускник. Так, провчившись один рік, працівник вже може влаштуватися на роботу і ще далі продовжувати навчання, щоб в майбутньому мати вищу кваліфікацію і, відповідно, більшу зарплатню. До того ж розклад навчання в польських технікумах передбачає працевлаштування студентів, тому заняття проводяться 1-3 дні на тиждень, в післяобідній час.

3. Можливість отримати дозвіл на проживання в ЄС. Навчання надає право на отримання дозволу на проживання в Польщі, і, відповідно, в країнах Європейського Союзу, і вільного пересування без кордонів.

4. Перспектива працевлаштування. Диплом, який отримає випускник технікуму, визнається не лише в Польщі, а й в країнах ЄС, що відкриває перед кваліфікованим працівником необмежені можливості щодо працевлаштування. Перед випускниками відкривається найбільш популярний ринок праці в Німеччині. Часто студенти ще під час навчання в Польщі влаштовуються на роботу до німецьких компаній, а на вихідні їздять на навчання в Польщу (вартість подорожі Варшава-Берлін в одну сторону від 16 євро).

Отже, професійно-технічна освіта в Польщі – це гарний шанс отримати технічну освіту та професію, яка є найбільш затребуваною нині на європейському ринку праці, і, як наслідок, легальну роботу в країнах ЄС.

Подбайте про своє майбутнє! Проте будьте уважні і довіряйте лише професіоналам!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
29.02.2016

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!