Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Здобуття освіти в Польщі: що очікує випускників?
Здобуття освіти в Польщі: що очікує випускників?
На правах реклами

Постійно зростаюча популярність польської освіти серед української молоді пояснюється багатьма чинниками

Здобуття освіти в Польщі: що очікує випускників?

Зростаюча популярність польської освіти серед української молоді пояснюється багатьма чинниками, серед яких особливо виділяються європейська якість навчання та доступна ціна. Проте багатьох абітурієнтів та їх батьків турбує питання, чого очікувати після навчання, які перспективи для працевлаштування відкриваються перед студентами після закінчення вишу та отримання на руки диплому?

Освітня програма «ОсвітаПоль» разом із відомим українським ведучим та продюсером Ігорем Кондратюком розпочинають проект, що має на меті наочно показати приклади студентів, які вже завершили навчання в Польщі і розпочали свою кар’єру.

Підтримку в питанні працевлаштування після отримання диплому здійснюють вищі навчальні заклади, а також програма «ОсвітаПоль».

У більшості університетів діє «Центр праці та кар’єри», що займається налагодженням зв’язків з працедавцями, пропонує вакансії робочих місць, готує до співбесіди з працедавцем, допомагає в написанні резюме, надає консультації щодо вибору вакансії. Сюди може звернутись кожен зацікавлений студент.

У свою чергу програма «ОсвітаПоль» веде спеціалізований сервіс «Студент-онлайн», завдяки якому студенти можуть переглядати найсвіжіші вакансії, новини ринку праці, пропозиції практик, стажувань, корисні посилання тощо.

Також «ОсвітаПоль» організувала особистий «Інвестиційний фонд ОсвітаПоль», щоб підтримувати своїх клієнтів у їхній підприємницькій діяльності. ІФОП готовий сприяти реалізації цікавих бізнес-ідей учасників Програми, допомогти та підтримати їх на старті їхнього власного бізнесу у Європі.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
02.02.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!