Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Освіта в Польщі та власний бізнес в Європі
Освіта в Польщі та власний бізнес в Європі
На правах реклами

Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» створила власний інвестиційний фонд для підтримки українців

Освіта в Польщі та власний бізнес в Європі

Польща дає українцям різного роду можливості для розвитку власного бізнесу. Проте перспективній молоді, яка має багато цікавих ідей та бізнес-планів зазвичай бракує стартового капіталу для того, щоб розпочати власну справу. І якщо поляк може піти до банку по кредит, то для іноземців все набагато складніше.

З думкою про українську молодь та власних клієнтів, Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» створила власний інвестиційний фонд* для підтримки учасників програми у підприємницькій діяльності. Для того щоб отримати фінансову, консультаційну та юридичну допомогу від ІФ «ОсвітаПоль», клієнт програми мусить презентувати власний цікавий та перспективний бізнес-план комісії, що складається з трьох членів та приймає головне рішення.

Під час навчання та подальшого проживання у Польщі українська молодь обживається і починає бачити багато можливостей для гарного заробітку та старту власного бізнесу у цій країні. Проте, зазвичай, грошей та досвіду ведення справ у європейському суспільстві бракує. «ОсвітаПоль» серйозно турбується про майбутнє власних студентів, тому охоче допомагає їм реалізувати цікаві бізнес-ідеї і розпочати власний бізнес в Європі.

Україна має талановиту та перспективну молодь, чудових менеджерів та успішних підприємців. Польща – це країна невичерпних можливостей, скористатися якими потрібно вміти. Відкривайте для себе власне перспективне майбутнє в Європі разом із «ОсвітаПоль».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

*Інвестиційний фонд співпрацює лише з учасниками програми «ОсвітаПоль».

Освіта.ua
25.01.2017

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!