Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Освіта в Польщі та власний бізнес в Європі
Освіта в Польщі та власний бізнес в Європі
На правах реклами

Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» створила власний інвестиційний фонд для підтримки українців

Освіта в Польщі та власний бізнес в Європі

Польща дає українцям різного роду можливості для розвитку власного бізнесу. Проте перспективній молоді, яка має багато цікавих ідей та бізнес-планів зазвичай бракує стартового капіталу для того, щоб розпочати власну справу. І якщо поляк може піти до банку по кредит, то для іноземців все набагато складніше.

З думкою про українську молодь та власних клієнтів, Польсько-українська освітня програма «ОсвітаПоль» створила власний інвестиційний фонд* для підтримки учасників програми у підприємницькій діяльності. Для того щоб отримати фінансову, консультаційну та юридичну допомогу від ІФ «ОсвітаПоль», клієнт програми мусить презентувати власний цікавий та перспективний бізнес-план комісії, що складається з трьох членів та приймає головне рішення.

Під час навчання та подальшого проживання у Польщі українська молодь обживається і починає бачити багато можливостей для гарного заробітку та старту власного бізнесу у цій країні. Проте, зазвичай, грошей та досвіду ведення справ у європейському суспільстві бракує. «ОсвітаПоль» серйозно турбується про майбутнє власних студентів, тому охоче допомагає їм реалізувати цікаві бізнес-ідеї і розпочати власний бізнес в Європі.

Україна має талановиту та перспективну молодь, чудових менеджерів та успішних підприємців. Польща – це країна невичерпних можливостей, скористатися якими потрібно вміти. Відкривайте для себе власне перспективне майбутнє в Європі разом із «ОсвітаПоль».

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

*Інвестиційний фонд співпрацює лише з учасниками програми «ОсвітаПоль».

Освіта.ua
25.01.2017

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!