Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Реєстрація на «Освітні тури до Польщі»
Реєстрація на «Освітні тури до Польщі»
На правах реклами

Польсько-українська освітня Програма «ОсвітаПоль» пропонує тур у кращі університети Кракова та Варшави

Реєстрація на «Освітні тури до Польщі»

Польсько-українська освітня Програма «ОсвітаПоль» пропонує винятковий та надзвичайно пізнавальний освітній тур у найбільш відомі університети Кракова та Варшави. Під час трьохденної подорожі майбутні студенти та їх батьки зможуть ознайомитись із системою вищої освіти у Польщі та умовами навчання в польських вищих навчальних закладах.

Це унікальна можливість прийняти важливе рішення щодо освіти за кордоном ґрунтуючись не на словах та розповідях друзів, агентів та інтернет-видань, а на власних враженнях та висновках. Учасники обов’язково матимуть змогу познайомитись із представниками програми «ОсвітаПоль», які опікуються студентами у Польщі, та переконатись у їх компетентності та всебічній допомозі молоді.

До того ж тур надасть можливість насолодитися неповторними краєвидами стародавнього Кракова, відчути велич та красу європейської столиці – Варшави. Проект включає екскурсії по місту та шопінг у найбільшому торговому центрі. Поєднайте приємне з корисним – проведіть захоплюючий уїк-енд у Польщі та детально ознайомтесь із системою польської освіти.

Поспішайте зареєструватись на освітній тур у зручний для вас час, адже кількість учасників обмежена.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
19.02.2016

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!