Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Реєстрація на «Освітні тури до Польщі»
Реєстрація на «Освітні тури до Польщі»
На правах реклами

Польсько-українська освітня Програма «ОсвітаПоль» пропонує тур у кращі університети Кракова та Варшави

Реєстрація на «Освітні тури до Польщі»

Польсько-українська освітня Програма «ОсвітаПоль» пропонує винятковий та надзвичайно пізнавальний освітній тур у найбільш відомі університети Кракова та Варшави. Під час трьохденної подорожі майбутні студенти та їх батьки зможуть ознайомитись із системою вищої освіти у Польщі та умовами навчання в польських вищих навчальних закладах.

Це унікальна можливість прийняти важливе рішення щодо освіти за кордоном ґрунтуючись не на словах та розповідях друзів, агентів та інтернет-видань, а на власних враженнях та висновках. Учасники обов’язково матимуть змогу познайомитись із представниками програми «ОсвітаПоль», які опікуються студентами у Польщі, та переконатись у їх компетентності та всебічній допомозі молоді.

До того ж тур надасть можливість насолодитися неповторними краєвидами стародавнього Кракова, відчути велич та красу європейської столиці – Варшави. Проект включає екскурсії по місту та шопінг у найбільшому торговому центрі. Поєднайте приємне з корисним – проведіть захоплюючий уїк-енд у Польщі та детально ознайомтесь із системою польської освіти.

Поспішайте зареєструватись на освітній тур у зручний для вас час, адже кількість учасників обмежена.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
19.02.2016

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!