Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Все про навчання в Польщі з Ігорем Кондратюком
Все про навчання в Польщі з Ігорем Кондратюком
На правах реклами

До офісу «ОсвітаПоль» завітав відомий український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк

Все про навчання в Польщі з Ігорем Кондратюком

Наприкінці жовтня, відвідуючи Польщу у власних справах, до офісу «ОсвітаПоль» завітав відомий український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк. Приємне гостювання тривало декілька днів, за які знаний український шоумен встиг на власні очі переконатися в тому, як живеться і навчається в Польщі українським студентам разом із Програмою «ОсвітаПоль».

Враховуючи зростаючу популярність польської освіти серед нашої молоді та той факт, що молодший син Кондратюка нині теж навчається у Польщі в одному з варшавський вишів, телеведучий захотів провести детальну перевірку умов навчання, проживання та відпочинку сьогоднішніх польських студентів. Провівши цілий день зі студентами та відвідавши гуртожитки, університети, звичайні магазин, Ігор переконався у якості та доступності польської освіти.

Отримати професійну консультацію з усіх питань, що стосуються прийому на навчання в університети Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете за телефоном програми «ОсвітаПоль» - (044) 200-28-40.

Освіта.ua
14.12.2015

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!