Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Оформлення права на проживання в Польщі для студентів
Оформлення права на проживання в Польщі для студентів
PR

Чудова можливість для студентів отримати за час навчання «Карту побиту» та, відповідно, всі її переваги

Оформлення права на проживання в Польщі для студентів

Компанія «EUROSTUDY» - провідний експерт в галузі освіти у Польщі - пропонує українським студентам-першокурсникам, які успішно вступили до польськіх вищіх навчальних закладів та мріють всебічно реалізувати себе на території цієї європейської країни, нову послугу з оформлення тимчасової посвідки на проживання (ТПП, картка pobuty), що забезпечить їм можливість проживання та отримання роботи в Польщі.

Маючи намір зв'язати своє життя з Польщею і в подальшому отримати громадянство цієї країни, а також, щоб гарантувати собі можливість ефективно планувати своє майбутнє, студентам доцільно оформити ТПП вже на самому початку навчання, щоб не втрачати часу і використовувати його максимально продуктивно.

Оскільки польське законодавство дозволяє претендувати на право отримання постійного місця проживання мінімум через три роки офіційного перебування на території Польщі, а також з урахуванням того, що тимчасова посвідка на проживання, отримана на підставі навчання в Польщі, зараховується державою як 50% необхідного терміну проживання, очевидні наступні переваги:

  • Український студент, провчившись 5 років у польському вищому навчальному закладі, маючи всі ці роки посвідку на проживання (карту побиту) на підставі навчання, після закінчення університету отримує 2,5 роки від необхідного терміну (50% від 5 років) для отримання статусу постійного місця проживання. При цьому необхідно перебувати в Польщі ще півроку для мінімальних 3-х років проживання для отримання статусу ПМП.
  • Отримавши диплом, випускник має право продовжити своє офіційне перебування в Польщі на один рік для пошуку роботи і працевлаштування. Цей період зараховується йому як півроку (50%). У результаті, отримавши європейську освіту і необхідний термін статусу ТПП (3 роки), випускник має право претендувати на легалізацію свого перебування вже в статусі ПМП, а в подальшому отримати громадянство Польщі.


Крім перерахованих переваг, які мають основне значення для молодих людей, що визначилися зі своїм життєвим вибором, статус ТПП має також ряд інших переваг. Так, ще в період навчання студент, маючи картку побиту, має право працювати на території Польщі без отримання дозволу на роботу. Він може безперешкодно відвідувати (жити і вчитися) різні країни Євросоюзу і подорожувати країнами Шенгенської зони, не оформляючи візу (оскільки в картці не вказується підстава для видачі ТПП).

Для продовження картки побиту йому не потрібно буде приїжджати в Україну, оскільки її продовження здійснюється на території Польщі. Надалі її власникові буде простіше отримати кредит, номер PESEL, а також медичну страховку.

Крім усього перерахованого вище студент отримує переваги при співпраці з компанією «EUROSTUDY». По-перше, компанія пропонує тільки легальні і перевірені способи оформлення ТПП, по-друге, всі формальності, які існують на різних етапах отримання картки побиту, включаючи переклад необхідних документів на польську мову, їх пересилання тощо, компанія повністю бере на себе.

Крім можливості отримати картку побиту, навчаючись в польському вузі, також є й інші можливості, які пропонує «EUROSTUDY». Це і річні курси польської мови у Варшаві з їх високорівневим викладанням і навчанням всім необхідним мовним навичкам, і спеціалізовані курси в Польщі для отримання професії, для яких не існує обмежень за віком, і багато інших цікавих можливостей.

Більш детальну інформацію про оформлення «Карти побиту», а також професійну консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи, а також вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете отримати за телефоном компанії «EUROSTUDY» - 097-469-18-18, (099) 441 18-18.

Дізнатись більше

Освіта.ua
29.10.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!