Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Нова школа польської мови у Кракові
Нова школа польської мови у Кракові
PR

Можливість вивчення польської на всіх рівнях в мовному середовищі вже в жовтні цього року

Нова школа польської мови у Кракові

Компанія «EUROSTUDY», що вже п'ять років успішно навчає польської мови в Україні та Польщі, з радістю повідомляє про відкриття свого нового офісу для вивчення польської мови у Кракові, який розкриє свої двері всім бажаючим 1 жовтня 2015 року.

Навчання польської мови в школах «EUROSTUDY» відрізняється високим рівнем викладання, ефективними програмами навчання, відмінними умовами та унікальними додатковими можливостями, які відкриваються слухачам курсів.

У Кракові українські студенти, а також бажаючі вивчити польську, занурившись у мовне середовище з безмежними можливостями для спілкування з носіями мови, зможуть не тільки вивчити польську на будь-якому з бажаних рівнів, таких як А1, А2, В1 або В+, а й відчути неповторну атмосферу старовинного міста.

Адже недарма Краків називають «польськими Афінами». Це на диво мальовниче місто, розташоване на березі Вісли, яке зберегло безліч залишків старовини і пам'ятників архітектури, а також багате унікальними пам'ятками. Краків є культурною столицею Польщі та улюбленим місцем студентів з багатьох країн світу.

Оскільки компанія «EUROSTUDY», крім освітньої діяльності, активно допомагає абітурієнтам вступати до найкращих вишів Польщі, з відкриттям нової школи польської мови в Кракові здійснювати мрії багатьох українців стане набагато комфортніше. Оскільки в цьому місті розташовується один із трьох найкращих університетів Польщі - Ягеллонський університет.

Крім цього престижного європейського вишу, у Кракові знаходиться також Академія імені А.Ф. Моджевського, куди з кожним роком прагне все більше і більше української молоді. З відкриттям офісу «EUROSTUDY» з'явилася додаткова можливість, вивчаючи польську мову, набувати нових друзів серед студентів, брати участь у заходах і вивчати звичаї обраного вишу.

Спираючись на свої п'ятирічні традиції дбайливого і шанобливого ставлення до клієнтів, компанія «EUROSTUDY» планує й надалі надавати всіляку підтримку українським студентам у Польщі, як у вивченні польської мови, так і в адаптації до нових умов і європейських особливостей життя.

В даний час компанія «EUROSTUDY» запрошує всіх студентів першого курсу польських університетів на осінній набір на курси польської мови в Кракові, який почнеться у жовтні і листопаді цього року.

Подробиці про старт навчання польської мови в Кракові ви можете дізнатися на сайті компанії «EUROSTUDY» за наступним посиланням.

Нова адреса школи польської мови в Кракові:
DT KAMRAT - Hotel studencki, 30-717. Kraków, ul. Koszykarska 33 (wjazd od ul. Nowohuckiej) (1-й поверх). Колл-центр в Польщі (Краків): +48 (12) 211 90 01.

Більш детальну інформацію про курси польської мови в Україні та Польщі, а також консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і карти поляка, вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете отримати за телефоном компанії "EUROSTUDY" - (044) 200-28-40.

Освіта.ua
23.09.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!