Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Курси польської для студентів першого курсу у Кракові
Курси польської для студентів першого курсу у Кракові
PR

Вивчення польської мови у Кракові на всіх рівнях для адаптації та якісного навчання у вишах Польщі

Курси польської для студентів першого курсу у Кракові

Освітня компанія «EUROSTUDY» вітає всіх студентів, що виправдано вирішили відкрити для себе нові горизонти можливостей і перспектив, із вступом у вищі навчальні заклади Польщі та з радістю повідомляє про відкриття школи польської мови «EUROSTUDY» в місті Кракові.

Враховуючи, що приїхавши до нової країни, якій притаманні свої унікальні культурні та національні особливості, а також європейську систему освіти, першокурсники потребують певної адаптації і, в першу чергу, мовної. Компанія «EUROSTUDY» надає студентам відмінну можливість навчання за всіма рівнями польської мови (від А1 до С1) з різною інтенсивністю.

Заняття проводяться на високому академічному рівні кваліфікованими і досвідченими викладачами, а також носіями польської мови. Дані курси допоможуть опанувати всі базові мовні навички, такі як розмовна мова, письмо, читання та аудіювання, а також дозволять якісно розширити свій словниковий запас і поліпшити граматику, що в свою чергу забезпечить студентам успішне навчання у виші.

Зараз проходить осінній набір на рівні А1, А2, В1. Навчання триває протягом 1,5-2,5 місяців в малих групах (по 5-10 осіб). Заняття проходять два або три рази на тиждень по 120 хвилин (всього 44 академічні години навчання). Більш детальну інформацію ви можете отримати за наступним посиланням.

Для тих, хто побажає записатися на курси прямо зараз, компанія «EUROSTUDY» надає знижку в розмірі 5% (для отримання знижки необхідно підтвердити статус «студента» польського вишу). При переході на наступний курс слухачі отримають 10% знижку на вартість навчання.

Курси польської мови у Кракові стартують 15, 23, 29, 31 жовтня і 11 листопада 2015 року.

Вартість триместру (1 рівень - 2,5 міс.) польської мови в Кракові становить 950 zl/230 євро.

Контактна інформація:
Київ: вул. Мішуги 2, оф. 322. Тел. (044) 200-28-40.
Краків: ul. Koszykarska 33, (wjazd od ul. Nowohuckiej, будівля "DT KAMRAT"). +48 (12) 211-90-01.

Більш детальну інформацію про курси польської мови для студентів першого курсу у Кракові, а також консультацію з питань навчання в університетах Польщі, отримання польської візи і карти поляка, вивчення польської мови в Україні та Польщі, ви можете отримати за телефонами компанії "EUROSTUDY" в Україні та Польщі - +38 (044) 200-28-40, +48 (12) 211-90-01.

Освіта.ua
25.09.2015

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!