Навчання на програмі Executive MBA в Польщі

Академія Леона Козьмінського запрошує українців отримати кращу бізнес-освіту

Навчання на програмі Executive MBA в Польщі

Академія Леона Козьмінського запрошує українських управлінців на навчання за однією з кращих в Європі та кращою в Польщі бізнес-програмою Executive MBA. У 2014 році в рейтингу польських програм МВА 2014 дана програма посіла перше місце, як і в 2013 році, а сам вищий навчальний заклад у підсумковому рейтингу кращих бізнес-шкіл Європи 2014 газети «Financial Times» розмістився на 41 місці серед 80-ти найкращих шкіл.

Академія Леона Козьмінського володіє трьома найважливішими акредитаціями бізнес-шкіл: EQUIS, AMBA та AACSB, так званими «трьома коронами», отримати які прагнуть всі елітні бізнес-школи світу.

Наявність найпрестижніших акредитацій накладає на вищий навчальний заклад обов'язок постійного вдосконалення. І академія повністю виправдовує всі можливі очікування, розробляючи унікальні ексклюзивні бізнес-програми, диплом яких дозволяє побудувати відмінну міжнародну кар'єру.

Мета навчання Executive MBA

Метою навчання є надання слухачам найсучасніших знань у сфері управління (менеджменту), які слугуватимуть основою для розвитку практичних навичок управління: аналізу та розробки методів вирішення проблем підприємства, розробки стратегії розвитку, ефективного прийняття рішень, ефективного ведення переговорів, комунікації та взаємодії.

Програма Executive MBA Академії Леона Козьмінського знайомить слухачів із загальними економічними, культурними, соціальними та політичними умовами, пов'язаними з регіональною і глобальною економікою, в яких функціонують менеджер і його компанія.

Випускники отримають диплом, який визнається і високо цінується серед керівників і підприємців та підтверджує наявність високої кваліфікації менеджера.

Переваги Executive MBA

  • придбання пакета знань про актуальні економічні проблеми в глобальному масштабі;
  • отримання перехресних знань про всі важливі області функціонування підприємств і компаній (стратегія, фінанси, маркетинг, організаційні форми заощаджень);
  • набуття знань про новітні рішення й ефективні методики, які використовуються в управлінні організаціями;
  • набуття навичок створення і управління проектними командами (в тому числі щодо реалізації складних проектів в організаціях з різними культурами);
  • набуття навичок розробки та реалізації стратегії згідно з найпопулярнішими й новітніми методиками;
  • набуття навичок оперування універсальною менеджерською мовою, яка дозволяє здійснювати безперешкодну комунікацію і взаємодію з представниками всіх відділів в компанії.

На Executive MBA запрошуються: менеджери з досвідом роботи на керівних посадах вищої ланки; власники середніх і великих приватних компаній; особи, які прагнуть до вищих управлінських посад.

Загальна кількість годин навчання: 570. Тривалість навчання: 4 семестри. Заняття проходять два рази на місяць в четвер, п'ятницю і суботу.

Мова навчання: близько 20% занять проводяться англійською мовою, близько 80% - проводяться польською мовою.

Вартість навчання: 50 700 злотих у разі одноразової оплати. 51 900 злотих у разі оплати в три етапи по 17 300 злотих.

Набір триватиме до 15 лютого 2015 року. Планована дата запуску програми - орієнтовно березень 2015 року.

Освіта.ua
15.12.2014