Академія Козьмінського - найкраща бізнес-освіта
PR

Польська програма «Executive MBA» посіла у рейтингу «Financial Times» 45-е місце серед ста вишів світу

Академія Козьмінського - найкраща бізнес-освіта

Польські університети все більше й більше зміцнюють свої позиції на ринку світової бізнес-освіти. В опублікованому 20 жовтня цього року рейтингу «Financial Times» програма «Executive MBA» Академії Леона Козьмінського (ALK) посіла найвище в своїй історії 45-е місце в світі.

При цьому серед ста кращих програм тільки одна була польською. Не стало несподіваним й те, що найбільше - 36 ВНЗ - були з США. Як показує присутність в рейтингу 11-ти вишів з Китаю, зростаюча сучасна економіка цієї країни потребує менеджерів з високою кваліфікацією та зі ступенем MBA.

Відомо, що випускники EMBA Академії Козьмінського після закінчення навчання набагато швидше просуваються кар'єрними сходами й заробляють набагато більше, ніж інші. «Financial Times» відзначає, що через три роки після отримання диплома вони досягають середнього заробітку в розмірі 150 тисяч доларів на рік. Уточнюючи при цьому, що заробітна плата, відповідно, перераховується згідно Purchasing Power Parity (PPP) для того, щоб її можна було порівнювати в глобальному світовому масштабі.

Зрештою доходи випускників Академії вище доходів випускників, наприклад, американського Університету штату Міннесота або таких британських університетів, як Warwick або Imperial College.

«Ми стежимо за кар'єрою своїх випускників і підтримуємо з ними прямі контакти, - підкреслює професор Вітольд Білецький, ректор Академії Леона Козьмінського. - Ми також організовуємо виїзні сесії та інтеграційні зустрічі, кожен місяць проводимо в університеті тематичні лекції, а раз на рік нагороджуємо трьох випускників, у тому числі й іноземних, премією «Льва Козьмінського». Ми радіємо їх успіхам, бо саме завдяки їм постійно зростає рейтингова позиція нашого вишу».

Освіта.ua
18.11.2014