Навчання в Університеті Адама Міцкевича в Польщі

Університет UAM є престижним польським вищим навчальним закладом, що визнаний в Європі

Навчання в Університеті Адама Міцкевича в Польщі

Розвиток міжнародного співробітництва та залучення нових інвестицій, що роблять навчальний заклад особливо привабливим для студентів, - це лише частина планів, оприлюднених в ході урочистого відкриття нового навчального року в Університеті імені Адама Міцкевича (UAM) в Познані.

Під час заходу, ректор університету, професор Броніслав Марциняк, зазначив, що однією із стратегічних цілей розвитку UAM є розвиток можливостей навчання якомога більшої кількості іноземних студентів.

«Це буде не тільки розробка освітніх пропозицій на іноземних мовах, але також і відповідна підготовка всіх співробітників університету в контексті ознайомлення з новими культурами та звичаями. При інтернаціоналізації навчання необхідна інтернаціоналізація наукових досліджень, а також конкурентне залучення коштів для їх проведення, участь у міжнародних консорціумах і конференціях», - підкреслив він.

Ректор також відзначив, що в даний час триває послідовне оновлення університетських об'єктів, а також будівництво і підготовка до будівництва нових будівель. До кінця 2017 року університет планує побудувати кілька нових гуртожитків, а також Університетський парк історії Землі - сучасний центр науки та освіти.

«Це буде науково-освітньо-рекреаційний об'єкт, що передає знання нетрадиційним, новаторським способом. Якщо цю монументальну ідею вийде здійснити, парк стане пам'яткою не лише міста, а й усього регіону. До того ж, буде на рівних відповідати Центру науки «Коперник» (самому великому науковому центру в Польщі), де навчатимуться діти, підлітки та дорослі», - сказав він.

Броніслав Марциняк також повідомив про наміри побудувати  центр променевої терапії, який займеться впровадженням інноваційних методів лікування онкологічних захворювань.

«UAM є хорошим, престижним, визнаним в Європі вищим навчальним закладом. Ми займаємо високі позиції на науковому та освітньому ринку, про що найкраще свідчить зовнішня оцінка нашого вишу. Завдяки активності наших вчених, в рейтингу Національного центру науки ми в черговий раз зайняли третє місце за кількістю отриманих грантів серед усіх польських науково-дослідних установ», - сказав ректор.

В 2014/15 навчальному році в UAM до навчання приступили близько 41 тисячі студентів. При цьому на очну форму було прийнято близько 13 тисяч, а на заочну - близько 3 тисяч студентів. Їм запропоновано 69 освітніх напрямків, освоювати які вони можуть на 15-ти факультетах. «Найбільшою популярністю зараз користується спеціальність« норвезька філологія », при вступі за неї боролися 28 осіб на місце», - підсумував ректор.

Освіта.ua
13.10.2014