Відвідайте університет SWPS в Польщі

Університет соціальної психології в Польщі пропонує цікаві майстер-класи

Відвідайте університет SWPS в Польщі

Вибір спеціальності - важливе життєве рішення. В якому напрямку вчитися, щоб розвинути свої здібності і знайти себе на ринку праці? Як, навчаючись, розширити свої здібності? Який виш забезпечить високий рівень навчання і організує першу практику або стажування?

Якщо ви все ще шукаєте відповіді на ці та інші питання, пов'язані з вибором освітніх напрямів та вищого навчального закладу, вам краще обговорити це з тим, у кого це вже позаду, - зі студентами та викладачами, безпосередньо пов'язаними з необхідною вам областю знань.

Відвідайте Університет соціальної психології (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, SWPS) у Варшаві, Вроцлаві, Катовіцах або Сопоті та переконайтеся в тому, що вузу є, що вам запропонувати.

Щорічно в кожному з перерахованих міст університет проводить Дні відкритих дверей. Їхня програма складається з презентації вузу і зустрічі з викладачами окремих напрямків. Кожен присутній отримує можливість задати хвилюючі питання, з перших вуст дізнатися про те, як проходить навчання і поговорити про перспективи обраного напрямку. З нагоди Дня відкритих дверей зазвичай готуються цікаві майстер-класи. В них можуть взяти участь всі бажаючі.

У 2014 році в рамках Днів відкритих дверей Університет соціальної психології запропонував наступні майстер-класи.

Факультет права і соціальних наук SWPS в Варшаві підготував майстер-класи по праву в сфері бізнесу, що отримали назву «менеджерські управління конфліктом». В них йшлося про те, що собою являє конфлікт в бізнесі і яке його значення для фірми / підприємства; як ефективно вирішувати розбіжності всередині певної групи або між групами в компанії; як конфлікти впливають на взаємодію з іншими суб'єктами права, хто такий посередник і в чому полягає його завдання.

В SWPS у Вроцлаві учасники мали можливість зустрітися з Ярославом Кузнярем, журналістом TVN24, який розповів про практичні аспекти роботи журналіста, різні кризові ситуації, що виникають перед камерою, і про свої захоплення.

В SWPS в Катовіцах в рамках Дня відкритих дверей пройшла цікава доповідь професора Катажини Попелек на тему «Важкі часи для близьких відносин», а також семінар «Слідча інформатика» для абітурієнтів, які бажають навчатися психокриміналістиці.

Факультет SWPS в Сопоті провів серію лекцій і семінарів, психологічних майстер-класів навколо теми ігор. Слухачі дізналися, чому психологи все більше і більше цікавляться комп'ютерними іграми, або про те, яким чином ігри можуть розвивати пізнавальні здібності людського розуму.

На кожному з факультетів в Дні відкритих дверей учасників за звичаєм зустрічають співробітники приймальної комісії вишу. Бажаючим вони пояснюють процедуру прийому до університету і допомагають зібрати всі необхідні документи.

Набір абітурієнтів щорічно триває до 30 вересня.

Освіта.ua
13.10.2014