Університет Марії Кюрі-Склодовської - ключ до успіху

Один з провідних університетів Польщі запрошує українців отримати освіту академічного рівня

Університет Марії Кюрі-Склодовської - ключ до успіху

Компанія EUROSTUDY і Університет імені Марії Кюрі-Склодовської (UMCS) запрошують українських студентів отримати освіту академічного рівня в найбільшому виші Польщі, що має 70-ти річну історію і прекрасні традиції навчання.

UMCS надає широкий вибір освітніх пропозицій. Студенти можуть вчитися на 11 факультетах в Любліні (на території східної Польщі) та на факультеті в Пулавах (на південному сході країни), їм надано вибір з 60-ти освітніх напрямів і більш ніж двохсот спеціальностей.

Університет імені Марії Кюрі-Склодовської - це державний вищий навчальний заклад з професійними науковими кадрами і сучасною дидактичної базою, яка динамічно розвивається. Університет пропонує своїм студентам вигідні стипендіальні програми і надає дев'ять гуртожитків з відмінними умовами проживання.

Зростає також і науково-дослідний потенціал UMCS, в тому числі, завдяки засобам європейських фондів. Створені сучасні об'єкти та лабораторії, наприклад, такі як факультет наук про Землю і просторову економіку, інститут інформатики, а також центр функціональних наноматеріалів на факультеті хімії.

Нещодавно в університеті відкрився сучасний «Inkubator Medialno-Artystyczny» - унікальний цифровий творчий центр, що гармонійно вписується в простір діалогу між освітою, культурою, мистецтвом і засобами масової інформації. В рамках «Інкубатора» підписано угоду з TVP Люблін, що передбачає реалізацію спільних проектів у ЗМІ.

Виш також співпрацює з багатьма організаціями та установами, органами місцевого самоврядування, підприємцями та зарубіжними партнерами, зокрема з Управлінням міста Любліна, Маршальським управлінням Люблінського воєводства, заводом комунікаційного обладнання А.О. «PZL-Świdnik», компаніями «Chevron» і шахтою А.О. Люблінський вугілля «Богданка».

UMCS отримав ряд престижних нагород за адаптацію профілю свого навчання до сучасних потреб ринку праці, серед них «Aurea Praxis» і «Хороший виш - хороша робота». Також університет є лауреатом конкурсу зі створення професійних перспектив «Найбільш інноваційний і креативний вуз в Польщі».

У навчальному закладі активно діє студентське самоврядування, яке не тільки представляє інтереси студентів UMCS, але також прагне всіляко збагатити їх культурне життя, наприклад, шляхом організації щорічних люблінських днів студентської культури «Kozienalia». Цікаві пропозиції вносить і Академічний центр культури «Chatka Żaka» - організатор багатьох національних і міжнародних фестивалів.

Студенти також можуть використовувати спортивні об'єкти центру фізичної культури і приймати участь у всіх заходах, що проводяться вузівським клубом Академічного спортивного союзу. Діють 24 університетські спортивні секції та 7 команд ліги. Студенти, які стали учасниками змагань, отримали безліч медалей універсіад і чемпіонатів Польщі, а також брали участь в чемпіонатах Європи та світу.

В університеті імені Марії Кюрі-Склодовської, безумовно, створені дуже гарні умови для отримання знань майбутньої професії та для гармонійної реалізації свого особистісного потенціалу.

Освіта.ua
06.10.2014