Вибір абітурієнтів - Краківська академія Моджевського
PR

Студентів з України приваблює невисока вартість навчання і престижний європейський диплом

Вибір абітурієнтів - Краківська академія Моджевського

Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського є найбільшим недержавним вузом в Малопольському воєводстві, а також другим за кількістю студентів у всій Польщі.

На сьогодні Академія це сучасний навчальний заклад, що динамічно розвивається і навчає понад 17 тисяч студентів з 30 країн. Навчання в Академії проводиться двома мовами: польською та англійською.

Престиж навчального закладу підтверджують його високі позиції в авторитетних рейтингах: 1-е місце в рейтингу вищих навчальних закладів 2012 року «Недержавні вищі навчальні заклади Малопольське», що складений за участі престижних видань Perspektywy та Rzeczpospolita. У 2013 році Академія Моджевського посіла 9-е місце в найпрестижнішому польському рейтингу вузів Wprost і 13-е місце в рейтингу приватних вузів Perspektywy.

В Академії Моджевського студенти можуть отримати ступінь бакалавра, магістра, підвищити рівень освіти в центрі післявузівської підготовки, а також навчатися в аспірантурі з юридичних спеціальностей та політології.

Академія Моджевського пропонує широкий вибір спеціальностей, серед яких найпопулярнішими є журналістика, дизайн інтер'єру, право, психологія, управління та фінанси.

Професорсько-викладацький склад Академії налічує більше 1400 викладачів, в числі яких 300 професорів і докторів наук, які працюють на 10 факультетах, де студенти отримують освіту за 26 спеціальностями та 66 спеціалізаціями.

Академія має понад 50 вузів-партнерів у всій Європі - від Франції до України і від Італії до Скандинавії, а так само на Тайвані та в Марокко.

Студенти Краківської академії Моджевського можуть вивчати одну або кілька іноземних мов: англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську, арабську, угорську, японську та китайську.

Українських студентів у Академії приваблює невисока вартість навчання, порівняно з польськими та українськими вузами, престиж європейського диплома, а також можливість навчання на англомовних програмах, таких як міжнародний бізнес, туризм і міжнародні відносини, які в інших вузах Польщі коштують значно дорожче. Диплом Академії дозволяє працевлаштовуватися на роботу в Європі.

Освіта.ua
19.03.2015