Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Вибір абітурієнтів - Краківська академія Моджевського
Вибір абітурієнтів - Краківська академія Моджевського
На правах реклами

Студентів з України приваблює невисока вартість навчання і престижний європейський диплом

Вибір абітурієнтів - Краківська академія Моджевського

Краківська академія ім. Анджея Фрича Моджевського є найбільшим недержавним вузом в Малопольському воєводстві, а також другим за кількістю студентів у всій Польщі.

На сьогодні Академія це сучасний навчальний заклад, що динамічно розвивається і навчає понад 17 тисяч студентів з 30 країн. Навчання в Академії проводиться двома мовами: польською та англійською.

Престиж навчального закладу підтверджують його високі позиції в авторитетних рейтингах: 1-е місце в рейтингу вищих навчальних закладів 2012 року «Недержавні вищі навчальні заклади Малопольське», що складений за участі престижних видань Perspektywy та Rzeczpospolita. У 2013 році Академія Моджевського посіла 9-е місце в найпрестижнішому польському рейтингу вузів Wprost і 13-е місце в рейтингу приватних вузів Perspektywy.

В Академії Моджевського студенти можуть отримати ступінь бакалавра, магістра, підвищити рівень освіти в центрі післявузівської підготовки, а також навчатися в аспірантурі з юридичних спеціальностей та політології.

Академія Моджевського пропонує широкий вибір спеціальностей, серед яких найпопулярнішими є журналістика, дизайн інтер'єру, право, психологія, управління та фінанси.

Професорсько-викладацький склад Академії налічує більше 1400 викладачів, в числі яких 300 професорів і докторів наук, які працюють на 10 факультетах, де студенти отримують освіту за 26 спеціальностями та 66 спеціалізаціями.

Академія має понад 50 вузів-партнерів у всій Європі - від Франції до України і від Італії до Скандинавії, а так само на Тайвані та в Марокко.

Студенти Краківської академії Моджевського можуть вивчати одну або кілька іноземних мов: англійську, німецьку, французьку, іспанську, італійську, арабську, угорську, японську та китайську.

Українських студентів у Академії приваблює невисока вартість навчання, порівняно з польськими та українськими вузами, престиж європейського диплома, а також можливість навчання на англомовних програмах, таких як міжнародний бізнес, туризм і міжнародні відносини, які в інших вузах Польщі коштують значно дорожче. Диплом Академії дозволяє працевлаштовуватися на роботу в Європі.

Офіційним представником і партнером Краківської академії Моджевського в Україні є компанія «Евростаді», що допоможе гарантовано вступити до цього вузу, а також супроводжує першокурсників у Кракові протягом першого року навчання.

Детальну інформацію про навчання в Краківській академії Моджевського ви можете отримати у спеціалістів компанії «EUROSTUDY» за телефоном: (044) 200-28-40.

Освіта.ua
19.03.2015

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!