Міжнародний освітній семінар у Варшаві

Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці запрошує взяти участь у польсько-українському проекті

Міжнародний освітній семінар у Варшаві

У листопаді 2012 року (18.11.12 – 22.11.12) у Польщі відбудеться триденний освітній семінар, що буде присвячений стипендіям для українських студентів на навчання у Польщі у провідних вищих навчальних закладах, грантовим програмам міжнародних фондів для проведення наукових досліджень, стажуванням у міжнародних міжурядових організаціях.

До участі у семінарі запрошуються студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України зацікавлені у навчанні або проведенні наукових досліджень у Польщі.

Програма семінару передбачає презентації міжнародних грантодавців, які фінансують навчання у провідних польських вищих навчальних закладах та воркшоп «Як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів. Очікування грантодавців від кандидатів».

Також в рамках заходу передбачається проведення інформаційної зустрічі в Сеймі Польщі та брифінг на тему правових і організаційних моментів проживання та навчання у Польщі.

Крім того учасники семінару проведуть індивідуальні зустрічі з польськими науковцями з метою налагодження наукової міжнародної співпраці.

Приймаюча сторона забезпечує: проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів-Варшава-Львів; проживання дві ночі в готелі Варшавського Університету із сніданками, методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали, екскурсійну програму, інтеграційно-розважальні заходи, дипломи що засвідчують участь у заході.

Організаційний внесок для учасників проекту складає: при подачі заяв до 15.10.2012 – 100 євро + 500грн (завдаток); при подачі заяв до 28.10.2012 – 120 євро + 500 грн (завдаток).

Стосовно отримання додаткової інформації можна звертатися info@imans.com.ua або за телефонами:+38 096 820 75 85 к.е.н. Мар'яна Сорока.

Більш докладна інформація за посиланням.

Освіта.ua
26.09.2012