Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Міжнародний освітній семінар у Варшаві
Міжнародний освітній семінар у Варшаві

Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці запрошує взяти участь у польсько-українському проекті

Міжнародний освітній семінар у Варшаві

У листопаді 2012 року (18.11.12 – 22.11.12) у Польщі відбудеться триденний освітній семінар, що буде присвячений стипендіям для українських студентів на навчання у Польщі у провідних вищих навчальних закладах, грантовим програмам міжнародних фондів для проведення наукових досліджень, стажуванням у міжнародних міжурядових організаціях.

До участі у семінарі запрошуються студенти, аспіранти і молоді спеціалісти з України зацікавлені у навчанні або проведенні наукових досліджень у Польщі.

Програма семінару передбачає презентації міжнародних грантодавців, які фінансують навчання у провідних польських вищих навчальних закладах та воркшоп «Як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів. Очікування грантодавців від кандидатів».

Також в рамках заходу передбачається проведення інформаційної зустрічі в Сеймі Польщі та брифінг на тему правових і організаційних моментів проживання та навчання у Польщі.

Крім того учасники семінару проведуть індивідуальні зустрічі з польськими науковцями з метою налагодження наукової міжнародної співпраці.

Приймаюча сторона забезпечує: проїзд автобусом євро-класу за маршрутом Львів-Варшава-Львів; проживання дві ночі в готелі Варшавського Університету із сніданками, методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали, екскурсійну програму, інтеграційно-розважальні заходи, дипломи що засвідчують участь у заході.

Організаційний внесок для учасників проекту складає: при подачі заяв до 15.10.2012 – 100 євро + 500грн (завдаток); при подачі заяв до 28.10.2012 – 120 євро + 500 грн (завдаток).

Стосовно отримання додаткової інформації можна звертатися info@imans.com.ua або за телефонами:+38 096 820 75 85 к.е.н. Мар'яна Сорока.

Більш докладна інформація за посиланням.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
26.09.2012

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!