Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Набір на програми Міжнародного інституту суспільних наук (Польща)
Набір на програми Міжнародного інституту суспільних наук (Польща)

Міжнародним інститутом суспільних наук проводиться набір на програми бакалаврату та магістратури з економіки, менеджменту, ІТ–технологій, міжнародних відносин та філології

Набір на програми Міжнародного інституту суспільних наук (Польща)

Вільний доступ української молоді до європейських освітніх програм – основа Британсько-польського проекту, виконавцем якого в Україні є Міжнародний інститут суспільних наук.

Британсько-польський проект, що реалізується в Україні, підтриманий низкою університетів Польщі, Великої Британії, Німеччини, Італії, Чехії, Іспанії, та інших країн та надає змогу українцям скористатися всіма можливостями та перспективами європейського студентства.

В рамках зазначеного проекту Міжнародним інститутом суспільних наук проводиться набір на програми бакалаврату та магістратури з економіки (фінанси, банківська справа, міжнародна економіка ), менеджменту, ІТ–технологій, міжнародних відносин та філології (англійська, німецька, Італійська, іспанська). Перелік програм ви можете подивитись тут: http://www.euro-osvita.com.ua/upload/PROGRAM_MINS.pdf

В рамках проекту українцям пропонується як очне, так і заочне навчання у європейських університетах за вказаними програмами.

Навчання розпочинається з 1 жовтня 2012 року, а прийом документів на програми триватиме до 20 вересня 2012 року. Вартість навчання від 7000 грн.

Детальніше про програми, що пропонуються Міжнародним інститутом суспільних наук, ви можете дізнатись на сайті http://www.euro-osvita.com.ua/menu.aspx/index/48

Відбіркова приймальна комісія у Києві приймає документи за адресою: м. Київ, вул. М. Раскової 2-а, офіс №515. тел/факс: (044) 377-54-00, (044) 361-96-97, (044) 383-34-24

Освіта.ua
10.08.2012

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!