Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Грант на навчання в Польщі за спеціальністю "Будівництво"
Грант на навчання в Польщі за спеціальністю "Будівництво"

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві оголошує про надання грантів Європейського Союзу на навчання за спеціальностями "Будівництво доріг і мостів" та "Будівництво залізниць"

Грант на навчання в Польщі за спеціальністю "Будівництво"

Входження Польщі до Європейського Союзу вимагає реалізації численних проектів, серед яких особливо виділяються проекти, спрямовані на модернізацію транспортної інфраструктури.

У зв'язку з потребами транспортного сектора і необхідністю залучення нових фахівців до транспортної інфраструктури Польщі, Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві відкриває з жовтня 2012 року нові бакалаврські спеціальності: "Будівництво доріг і мостів" та "Будівництво залізниць".

За підтримки Європейського Союзу, успішним студентам, які навчаються на цих спеціальностях, будуть надані гранти, що покривають повну вартість навчання починаючи з другого семестру.

Вступивши на спеціальності "Будівництво доріг і мостів" або "Будівництво залізниць" в Міжнародному університеті логістики і транспорту, студенти оплачують лише перший семестр навчання в розмірі 900 євро, після закінчення першого семестру і потрапляння студента в 50% найуспішніших студентів групи, оплата за наступний семестр навчання здійснюється за рахунок гранту Європейського Союзу.

Оцінювання успішності студента проводиться по закінченні кожного з шести семестрів, після чого приймається рішення про подальше фінансування навчання.

Програма навчання на нових спеціальностях, за даними Національної рамки кваліфікацій, відповідає вимогам, прийнятим в Європейському Союзі.

Вступити на програму можуть випускники шкіл та студенти перших курсів вищих навчальних закладів.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві гарантує працевлаштування за фахом 95% своїх випускників.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
07.08.2012

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!