Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Магістратура з логістики в Польщі: спеціальна ціна
Магістратура з логістики в Польщі: спеціальна ціна

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві пропонує українцям стипендію на навчання за магістерською програмою "Логістика"

Магістратура з логістики в Польщі: спеціальна ціна

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві вже протягом 11 років навчає бакалаврів і магістрів за спеціальністю "Логістика" - однієї з найбільш затребуваних спеціальностей на ринку праці Польщі останнім часом.

З логістикою пов'язані практично всі сектори економіки і на сьогодні це один з найдинамічніших ринків у Польщі, що гарантує постійне збільшення кількості нових робочих місць.

Зростаюча потреба в нових фахівцях з логістики дає шанси знайти добре оплачувану роботу відразу після закінчення університету, що робить отримання освіти в цій сфері вигідною інвестицією.

З метою залучення українців на магістерську програму з логістики, в цьому навчальному році Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві пропонує випускникам бакалаврських спеціальностей українських вузів навчання за зниженою вартістю.

Для українських студентів, які вступатимуть на навчання в цьому навчальному році, вартість програми складе 2400 євро за весь строк навчання, при стандартній вартості програми 3000 євро.

Магістерська програма з логістики дає цілісний, всеосяжний курс, що розширює відповідну програму бакалаврату.

Крім того, зазначена програма дозволяє змінити професію, оскільки оптимізована для випускників бакалаврських програм інших спеціальностей, не пов'язаних з цією сферою діяльності. Така можливість досягається за рахунок безкоштовного відвідування необхідних занять бакалаврської програми з логістики в університеті.

Університет акредитований Чартерним Інститутом логістики і транспорту Великобританії і кожен випускник має можливість отримати цю престижну сертифікацію.

Однією з переваг навчання також є співробітництво університету з провідними учасниками логістичного ринку. Це дає можливість студентам пройти навчання та стажування у відомих компаніях і, таким чином, отримати практичний досвід роботи, а також встановити контакти з майбутніми роботодавцями.

Навчання за магістерською програмою триває чотири семестри, один з яких студент може провести у Франції, вивчаючи логістику по аналогічній програмі в партнерському вузі Ecole Supérieure de Commerce International. Така програма обміну доступна без додаткової оплати, а необхідною умовою навчання у Франції буде знання англійської мови.

Вступити на магістерську програму з логістики можуть випускники бакалаврських програм українських вузів без мовного сертифікату та вступних іспитів. Термін подачі документів - до 15 вересня.

Навчання на програмі проводиться на польській мові. За необхідності, українські випускники можуть пройти курс польської мови (подача документів до 25 серпня), який починається 1 вересня і триває 30 днів. Вартість проходження курсу - 100 євро.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
03.08.2012

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!