Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Відкрито набір на навчання в Університеті Вістула (Польща)
Відкрито набір на навчання в Університеті Вістула (Польща)

Приватний вищий навчальний заклад Університет Вістула розпочинає набір абітурієнтів на навчання на програмах бакалавра та магістра

Відкрито набір на навчання в Університеті Вістула (Польща)

Університет VISTULA розташований в одній з європейських столиць, що найбільш динамічно розвиваються, - Варшаві. Університет пишається унікальною міжнародною атмосферою та студентами, які приїжджають більш ніж з 26 країн світу.

У рейтингу «Wprost-2011» університет зайняв 8 місце, опинившись в ряду кращих національних університетів Польщі. Зусилля навчального закладу також були оцінені і позиціями в рейтингу "Перспективи", в якому університет посів 18-е місце в 2011 році і отримав спеціальний приз за найбільший прорив в рейтингу серед недержавних навчальних закладів (з 36 позиції у 2010 році).

Університет також отримав титул Ambasadora Polskiej Nauki та престижний сертифікат "Uczelnia Liderów" ("Школа лідерів"), за підготовку висококваліфікованих фахівців, які володіють сучасними знаннями і відповідають очікуванням роботодавців, як на місцевому, так і міжнародному ринках праці.

У 2012 році університет пропонує на вибір такі напрями підготовки: економіка, інформатика, міжнародні відносини, туризм і рекреація, менеджмент, фінанси та бухгалтерський облік, соціологія й англійська філологія.

Навчатися в Університеті Вістула можна за 50 спеціальностям, серед яких: міжнародний бізнес, європеїстика, фінанси підприємств, програмування, інформатика в бізнесі, банківські стратегії, страхування, управління проектами, бізнес-туризм тощо.

Під час навчання студенти також мають можливість пройти стажування або знайти роботу, в чому їм допомагає Career Center університету. Університет Вістула співпрацює з багатьма відомими компаніями, серед яких Microsoft, IBM, Dat Computer Concepts, Alior Bank. Тривалість стажування зазвичай становить 3-4 тижні. Студенти, які стажуються в цих компаніях, там же можуть отримати й перше місце роботи.

Крім того, студенти мають можливість взяти участь в програмах студентського обміну Socrates і Erasmus та, отримуючи стипендію, пройти навчання за кордоном протягом семестру чи навчального року.

Навчання в Університеті Вістула здійснюється польською та англійською мовами. Вартість навчання на бакалаврських програмах польською мовою, залежно від напряму підготовки, становить 1070-1170 євро. Навчання на магістерських програмах з польською мовою навчання коштує 1265 євро.

Вартість навчання на програмах з англійською мовою навчання складає: на бакалавраті - 2500 євро, на магістратурі - 2800 євро. На всіх програмах також додатково оплачується реєстраційний збір в розмірі 100 євро.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
19.06.2012

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!