Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Дистанційні програми MBA у Vistula University (Польща)
Дистанційні програми MBA у Vistula University (Польща)

Польський вищий навчальний заклад Vistula University представляє нові програми дистанційного навчання: MBA в управлінні проектами і МВА в управлінні будівництвом

Дистанційні програми MBA у Vistula University (Польща)

On-line викладання проходить в інтерактивних віртуальних групах за останніми Інтернет-технологіями. Дистанційна освіта дозволяє отримати доступ до платформи у зручний час з будь-якої точки світу і дає можливість поєднати навчання з роботою та особистим життям.

Навчання на програмі Master of Business Administration (MBA) - це кращий спосіб підвищення управлінських компетенцій і навичок. Навчальна програма включає в себе такі предмети як: бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг, управління підприємством і використання інформаційних систем, право і управління персоналом.

Навчання на програмі ведеться англійською мовою. Необхідне знання англійської на рівні В2. Кандидати мають успішно пройти телефонне інтерв'ю для перевірки рівня англійської.

У Vistula Univeristy доступні такі спеціалізації:

  • MBA in Project Management (МВА в управлінні проектами): управління бізнесом, управління інфраструктурою, управління виробництвом;
  • MBA in Construction Management (МВА в управлінні будівництвом): будівельна інженерія, архітектура, будівництво, бізнес у галузі будівництва.

Реєстрація на осінній семестр (30 вересня - лютий 2013 року) триває до 25 вересня 2012 року; рішення комісії про зарахування – до 28 вересня 2012 року.

Вартість навчання на програмі МВА - 4000 євро. Реєстраційний внесок - 200 євро.

Для вступу бажано мати диплом магістра або диплом бакалавра та досвід роботи в управлінні, бізнесі, будівництві.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
13.03.2012

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!