Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Дистанційні програми MBA у Vistula University (Польща)
Дистанційні програми MBA у Vistula University (Польща)

Польський вищий навчальний заклад Vistula University представляє нові програми дистанційного навчання: MBA в управлінні проектами і МВА в управлінні будівництвом

Дистанційні програми MBA у Vistula University (Польща)

On-line викладання проходить в інтерактивних віртуальних групах за останніми Інтернет-технологіями. Дистанційна освіта дозволяє отримати доступ до платформи у зручний час з будь-якої точки світу і дає можливість поєднати навчання з роботою та особистим життям.

Навчання на програмі Master of Business Administration (MBA) - це кращий спосіб підвищення управлінських компетенцій і навичок. Навчальна програма включає в себе такі предмети як: бухгалтерський облік, фінанси, маркетинг, управління підприємством і використання інформаційних систем, право і управління персоналом.

Навчання на програмі ведеться англійською мовою. Необхідне знання англійської на рівні В2. Кандидати мають успішно пройти телефонне інтерв'ю для перевірки рівня англійської.

У Vistula Univeristy доступні такі спеціалізації:

  • MBA in Project Management (МВА в управлінні проектами): управління бізнесом, управління інфраструктурою, управління виробництвом;
  • MBA in Construction Management (МВА в управлінні будівництвом): будівельна інженерія, архітектура, будівництво, бізнес у галузі будівництва.

Реєстрація на осінній семестр (30 вересня - лютий 2013 року) триває до 25 вересня 2012 року; рішення комісії про зарахування – до 28 вересня 2012 року.

Вартість навчання на програмі МВА - 4000 євро. Реєстраційний внесок - 200 євро.

Для вступу бажано мати диплом магістра або диплом бакалавра та досвід роботи в управлінні, бізнесі, будівництві.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
13.03.2012

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!