Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Підготовчий курс польської мови при Університеті Вістула (Польща)
Підготовчий курс польської мови при Університеті Вістула (Польща)

Мовна школа при Університеті Вістула пропонує підготовчий курс польської мови, що передбачає можливість подальшого вступу в університет без вступних екзаменів та без сертифікату на знання мови

Підготовчий курс польської мови при Університеті Вістула (Польща)

Курс розрахований на студентів від 14 до 26 років. Програма зацікавить випускників шкіл та бакалаврів різних напрямків навчання, які матимуть можливість побачити університет європейського взірця, відчути дух Варшави, відвідати безліч цікавих історичних  місць, зануритесь у міжнаціональне середовище. Ця поїздка відбуватиметься у групі.

Підготовчий курс складається з двох блоків: з 15 серпня до 1 вересня – «польська для початківців», з 1 до 15 вересня – «польська для вступу».

У програму курсу включено: 24 години польської мови на тиждень, ознайомлювальна прогулянка Варшавою, пікнік, похід в парк розваг та зоопарк. Студенти також мають можливість відвідати Віланову – старовинну королівську резиденцію, парковий комплекс Королівські Лазенки, послухати оперу в Народовому театрі, побувати на батьківщині видатного композитора Фредеріка Шопена.

Вартість 4 тижнів навчання на підготовчому відділенні для студентів, які не планують вступати в університет Вістула, – 530 євро. Для студентів, які подадуть заявку на вступ до університету Вістула, вартість усього курсу – 450 євро.

У вартість курсу включено проживання у студентській резиденції, у кімнаті на двох. Додатково оплачуються авіаквитки: близько 165 євро в обидві сторони.

У випадку, якщо студент вступає до університету, він може залишитися до початку семестру (1 жовтня), не повертаючись до України.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
03.02.2012

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!