Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Презентація програм вищої освіти в країнах Східної та Центральної Європи
Презентація програм вищої освіти в країнах Східної та Центральної Європи

15 грудня в офісі компанії STUDY.UA відбудеться безкоштовна презентація програм підготовки бакалаврів і магістрів в країнах Східної та Центральної Європи

Презентація програм вищої освіти в країнах Східної та Центральної Європи

Презентація буде цікава тим, хто хоче навчатися в країнах Євросоюзу, отримати диплом про вищу освіту європейського зразка, але при цьому бажає розглянути різні фінансові можливості.

Менеджер компанії STUDY.UA Марта Сухно розповість про особливості навчання, вимоги до вступу, відмінності між програмами навчання за кордоном та їх приблизну вартість.

Презентацію буде поділено на кілька блоків, кожен з яких буде присвячений певній країні. Після кожного блоку відвідувачі матимуть можливість поставити питання та записатися на індивідуальну консультацію.

Презентація буде присвячена навчанню в європейських країнах з доступною вартістю вищої освіти: Польщі (середня вартість навчання - € 900/семестр), Чехії (€ 3000/семестр), Болгарії (€ 1500/семестр), Угорщині (€ 2500/семестр), Німеччині (€ 500/семестр) та Греції (€ 2500/семестр).

Презентація програм відбудеться 15 грудня в офісі компанії STUDY.UA, за адресою: м. Київ, б-р Дружби Народів 7, оф. 22. Початок заходу - 17.00. Попередня реєстрація обов'язкова.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів освітньої компанії STUDY.UA за тел.: (044) 500-03-20, (099) 000-03-20, (097) 000-03-20, (093) 000-03 - 20.

Отримати безкоштовну консультацію з питань вступу до вищих навчальних закладів Польщі ви можете за телефоном компанії «Європейська освіта» у Києві: (044) 200-28-40.

«Європейська освіта» – це відома українсько-польська компанія, що проводить свою діяльність на ринку інформаційних освітніх послуг України із 2005 року. Кращі вищі навчальні заклади Польщі вповноважили компанію проводити свою інформаційну та вступну кампанію в Україні, надавати послуги з набору студентів, у тому числі в якості приймальної комісії, послуги при підборі житла, легалізації документів, отриманні візи, трансфері до місця навчання, поселенні та підтримці студентів протягом першого року навчання.

Освіта.ua
06.12.2011

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!