Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Знижка на навчання у Vistula University (Польща)
Знижка на навчання у Vistula University (Польща)

Польський вищий навчальний заклад Vistula University пропонує українським студентам знижку на навчання на бакалавраті та магістратурі

Знижка на навчання у Vistula University (Польща)

Vistula University знаходиться у бізнесовому центрі Варшави. Починаючи з 2011 року, керівництво університету взяло курс на зміни – було оновлено технічну базу, зроблено значні капіталовкладення інвесторів. Університет пишається затишною атмосферою і мультикультурною студентською аудиторією з 26 країн світу.

Університет займає почесні місця в рейтингу вузів Польщі за версією польського щотижневика "Wprost", має нагороди та престижні сертифікати за рівень викладання (Ambasadora Polskiej Nauki, "Uczelnia Liderów").

Проте, не сертифікати головне для майбутніх студентів та їх батьків – десятки українських студентів обрали цього року саме цей вуз через гарантоване працевлаштування по закінченню навчання. Це особлива умова вузу – набрати і підготувати стільки молодих спеціалістів, скільки вони можуть працевлаштувати.

Крім працевлаштування, університет дає студентам можливість отримати оплачуване стажування. Партнерами університету з працевлаштування та стажування виступають такі компанії як: Microsoft, Oracle, BusinessCentre Club, Alior Bank, Aster, Ciech, Getin Bank, TP, D-link, Sequence, Global One, MT Polska, Saint-Gobain, DAT ComputerConcepts, Presspublica та IBM.

Випускникам шкіл та коледжів Vistula University пропонує отримати диплом бакалавра (термін навчання - 3 роки) англійською або польською мовами за такими спеціальностями: економіка (бухгалтерський облік, фінанси, міжнародний бізнес і торгівля), інформатика (Інтернет-технології, комп’ютерні системи управління), міжнародні відносини (дипломатія, міжнародні економічні відносини), філологія, туризм (готельний та ресторанний менеджмент).

Студентам, які вже мають диплом бакалавра, Vistula University надає можливість отримати магістерський диплом (термін навчання - 2 роки) європейського зразка польською або англійською мовами за наступними напрямками підготовки: міжнародний бізнес та торгівля, міжнародні фінанси та банківська справа, економіка в сфері туризму та рекреаційного бізнесу, Інтернет-технології в бізнесі, фінанси та податки.

Навчання в університеті починається двічі на рік – у жовтні та лютому, тож, студент має можливість обрати зручну дату.

Vistula University пропонує спеціальну ціну для українських студентів. Вартість навчання на бакалаврських програмах англійською мовою становить 2200 євро, польською - близько 1000 євро на рік. Вартість навчання на магістратурі - 2500 євро англійською та близько 1000 євро польською. Офіційна вартість навчання на магістратурі англійською мовою без урахування знижки становить 3200 євро, на бакалавраті англійською мовою - 3500 євро на рік.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
01.12.2011

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!