Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Презентація Академії бізнесу (Польща) в Києві
Презентація Академії бізнесу (Польща) в Києві

Академія бізнесу (Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація Академії бізнесу (Польща) в Києві

Академія бізнесу знаходиться у Домброві Гурнічій, Польща. Серед освітніх пропозицій вищого навчального закладу можна виділити програми для здобуття диплома магістра, спеціаліста, бакалавра. Форми навчання – стаціонарна та заочна.

Студенти мають можливість отримати тут післядипломну освіту. Для їхньої уваги пропонуються 11 напрямів навчання: адміністрування, економіка, англійська філологія, фізіотерапія, інформатика, логістика, педагогіка, соціологія, міжнародні відносини, управління, управління виробництвом.

Академія бізнесу має позитивну акредитацію Польської акредитаційної комісії. У вузі викладають досвідчені педагоги, науковці і практики.

Для студентів працюють рекреаційно-спортивні приміщення, а саме тренажерний зал і фітнес клуб, а також студентський розважальний клуб.

Програма "3 дні навчайся, 2 дні працюй" дає можливість студентам стаціонарної форми навчання поєднувати освіту з роботою.

Академія видає престижні сертифікати: мовні, в сфері інформатики, економіки, а також управління якістю.

Численні стипендіальні програми працюють для студентів уже з першого семестру навчання. Студенти мають можливість отримати професійну допомогу зі сторони Академічного Бюро кар'єр у пошуках роботи.

Серед переваг навчання у Академії бізнесу - індивідуалізація планів навчання студентів, а саме індивідуальні плани навчання, поєднані з науковими дослідженнями, індивідуальні плани з англійським ухилом, індивідуальний вибір тематики практик, індивідуальна організація навчання тощо.

Заняття з англійської мови проводяться носіями мови, організовуються спеціалізовані лекції іноземною мовою, надається можливість навчатися за індивідуальним планом англійською мовою, а також доступні інтенсивні програми вивчення мови.

Студенти мають можливість взяти участь у закордонних виїздах до Бельгії, Данії, Угорщини, Німеччини, Франції, Фінляндії.

Увазі студентів широкий спектр студентських організацій: Студентська рада, наукові гуртки, Академічний спортивний союз, в яких студенти можуть реалізувати свої інтереси, хобі, а також удосконалювати навички спілкування.

Детальніше про програми Академії бізнесу ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!