Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Презентація Варшавського політехнічного університету (Польща) в Києві
Презентація Варшавського політехнічного університету (Польща) в Києві

Варшавський політехнічний університет (Politechnika Warszawska) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація Варшавського політехнічного університету (Польща) в Києві

Варшавський політехнічний університет - провідний технічний вуз Польщі. Вуз здійснює науково-дослідну та комерційну співпрацю з провідними університетами та промисловими підприємствами у Європі та поза її межами.

Диплом ВПУ – це гарантія працевлаштування у Європі та поза її межами. В університеті викладає висококваліфікований професорсько-викладацький склад (включно з науковцями і професорами з ведучих світових університетів).

ВПУ пропонує навчання на трьох освітній рівнях (бакалаврат, магістратура, аспірантура), а також надає можливість отримати післядипломну освіту.

Навчання ведеться на 20 факультетах за 28 спеціальностями: від будівництва, архітектури і комп’ютерних наук до біотехнологій і механотроніки, а також нетехнічні спеціальності з економіки, менеджменту та суспільних наук.

Навчання відбувається польською та англійською мовами. Вуз надає платне та безкоштовне навчання (на конкурсній основі).

Студенти можуть взяти учать у міжнародних студентськіх обмінах і стажуваннях, а також у наукових студентських колах. Іноземним студентам надає допомогу International Students Office.

Детальніше про програми Варшавського політехнічного університету ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!