Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Презентація Kozminski University (Польща) в Києві
Презентація Kozminski University (Польща) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, Kozminski University (Польща) представить свої програми

Презентація Kozminski University (Польща) в Києві

З часу свого заснування в 1993 році, Kozminski University зосередив свою діяльність на дослідженнях, інтернаціоналізації та наданні освітніх послуг на найвищому рівні.

Через кілька років після заснування університет почав співпрацювати з кращими університетами світу та вести викладання програм англійською мовою.

Сьогодні студенти університету можуть скористатися можливістю вчитися за програмою обміну в одному з 90 партнерських вузів, розташованих в Європі, Південній і Північній Америці, Азії.

Kozminski University співпрацює з Bradford University School of Management - однією з найбільш шанованих британських бізнес-шкіл. Вони пропонують спільні магістерські програми і програми Executive MBA.

Високі стандарти університету підтверджуються міжнародними акредитаціями: EQUIS (European Quality Improvement System), AMBA (Association of MBAs) і AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business). Також, університет, починаючи з 2009 року, потрапляє до рейтингу кращих вузів Центральної та Східної Європи за версією Financial Times.

Kozminski University знаходиться в самому серці Європи - Польщі. В університеті можна здобути освіту на бакалаврських, магістерських програмах, отримати докторський ступінь і навчатися на програмах МВА. Також, можна отримати подвійний диплом бакалавра Kozminski University та University of Mannheim.

Студенти, які навчаються на магістерських програмах і програмах МВА, можуть взяти участь в партнерській програмі університету з Bradford University School of Management і вчитися на програмі International Master in Management, що реалізується спільно з Alliance for Business Education – мережею, що включає низку кращих навчальних закладів Європи.

У Kozminski University навчаються студенти 40 національностей. Студенти мають можливість займатися в більш ніж 20 спортивних секціях. В університеті приділяють велику увагу спорту, що вчить молодих людей досягати мети, працювати в команді, грати чесно. Починаючи з 2009 року, вуз проводить Academic Sport Association Championship серед приватних вузів Польщі.

Стипендіальна програма ЄС Erasmus Student в Kozminski University надає іноземним студентам безліч можливостей. В університеті роблять усе можливе, щоб студенти відчували себе комфортно у Варшаві.

Детальніше про Kozminski University (Польща) ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про освіту в Польщі>>>

Освіта.ua
05.11.2011

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!