Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Презентація освітнього проекту "Teraz Wroclaw" (Польща) в Києві
Презентація освітнього проекту "Teraz Wroclaw" (Польща) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, освітній проект "Teraz Wroclaw" представить освітні програми польських університетів

Презентація освітнього проекту "Teraz Wroclaw" (Польща) в Києві

"Teraz Wroclaw" - це некомерційний проект, що був створений в 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща).

Основне завдання проекту - запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вузів, інформувати про умови вступу та навчання в них.

Проект представляє кращі державні та приватні навчальні заклади Вроцлава: Вроцлавський університет, Вроцлавська політехніка, Економічний університет у Вроцлаві, Вроцлавський природничий університет, Нижньосилезька вища школа, Вища банківська школа у Вроцлаві, Вища школа управління "Edukacja".

Учасником проекту "Teraz Wrocław" може стати кожен, хто бажає отримати освіту в одному з вищих навчальних закладів, представлених проектом. Кандидат повинен мати атестат про повну загальну середню освіту або диплом бакалавра, а також знати польську мову.

За результатами конкурсного розгляду документів приймальні комісії оберуть кращих серед кандидатів, їх звільнять від оплати за навчання.

Для тих, хто вже став студентом одного з вроцлавських вузів, проект "Teraz Wrocław" організовує інтенсивний адаптаційно-мовний курс.

Завдяки проекту "Teraz Wrocław" у Вроцлаві здобувають вищу освіту понад 300 студентів з України, Білорусі, Молдови, Росії, Казахстану, Туркменістану, Азербайджану та Узбекистану.

Детальніше ознайомитися з проектом "Teraz Wroclaw" ви зможете на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!