Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Презентація Лодзинського технічного університету (Польща) в Києві
Презентація Лодзинського технічного університету (Польща) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що пройде 17-19 листопада в Києві, Лодзинський технічний університет (Польща) представить свої програми

Презентація Лодзинського технічного університету (Польща) в Києві

Лодзинський технічний університет був заснований в 1945 році. З розвитком міста, з появою нових фабрик, кількість факультетів з трьох збільшилося до 9. Сьогодні до складу університету входять 9 факультетів і 70 кафедр. Університет проводить підготовку фахівців за 120 спеціальностями.

У 1992 році був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому навчають англійською та французькою мовами. Сьогодні в ЛТУ більше 20 тис. студентів.

На території університету знаходяться 9 гуртожитків, їдальня, кінотеатр, студентське радіо, філії банку, повністю комп'ютеризована бібліотека, бюро подорожей і багато іншого. Кожен студент знайде тут всі необхідні умови для свого розвитку, навчання і відпочинку.

Абітурієнти з-за кордону можуть отримати підтримку польських студентів-опікунів, проконсультуватися російською або українською мовою при вступі. Іноземні студенти проживають в студентських гуртожитках.

Також, у студентів є можливість вчитися або практикуватися за кордоном за програмою Erasmus Mundus, пройти практику в польських або іноземних компаніях в Лодзі, підробити в Student Assistance Office. Після закінчення ЛТУ випускники отримують диплом європейського зразка.

ЛТУ також запрошує на курси польської мови, що будуть організовані Центром іноземних мов ЛТУ у вересні 2012 року. При цьому два кандидати зможуть пройти курс польської мови безкоштовно.

У 2011 році Сенат Лодзинського технічного університету ухвалив рішення про надання 26 безкоштовних місць для студентів з України.

Детальніше про програми навчання в Лодзинському технічному університеті ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про освіту в Польщі>>>

Освіта.ua
24.10.2011

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!