Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Грант на отримання вищої бізнес-освіти у Польщі
Грант на отримання вищої бізнес-освіти у Польщі

Стипендіальна програма Лешка Чарнецького пропонує талановитим студентам пройти курс навчання на англомовній програмі "Міжнародний бізнес" в університеті економічних і комп’ютерних наук Вістула (Польща)

Грант на отримання вищої бізнес-освіти у Польщі

До участі в конкурсі запрошуються кандидати, які мають атестат про середню освіту (для вступу на бакалаврат) або диплом про вищу освіту (для вступу на магістратуру) з хорошими оцінками та сертифікат, який підтверджує володіння англійською мовою.

Унікальність програми полягає в тому, що студенти отримуватимуть стипендію близько 400 євро щомісяця, дозволить покрити вартість навчання у Польщі і мати кишенькові витрати близько 100 євро на місяць.

Вартість навчання на бакалавраті складає 2200 євро на рік, на магістратурі - 2500 євро на рік.

Щоб взяти участь у конкурсі на отримання стипендії, необхідно до 15 вересня надіслати на електронну адресу організаторів мотиваційний лист, копію атестата або диплома з додатком, копію закордонного паспорта та копію сертифіката з англійської мови.

Більш детальна інформація про стипендіальну програму – на сайті університету Вістула за посиланням http://eng.vistula.edu.pl/

Довідка: Університет Вістула – приватний вуз, що знаходиться у Варшаві (Польща). Його було засновано у 1996 році. Тут навчаються студенти-іноземці з 26 країн. Загальна кількість студентів – 3200 осіб. Вуз добре обладнаний для навчання, є 6 комп'ютерних лабораторій, 8 аудиторій, 60 лекційних залів, багата бібліотека, сучасна їдальня, спортивний і тренажерний зал. Безкоштовна медична служба доступна для студентів і співробітників факультету. Спортивна Асоціація університету пропонує широкий спектр спортивних заходів.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
05.09.2011

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!