Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Стипендіальна програма для молодих митців та перекладачів польської літератури
Стипендіальна програма для молодих митців та перекладачів польської літератури

Національний Центр Культури у Варшаві оголошує конкурс на отримання піврічної стипендії у Польщі в рамках стипендіальної програми міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "Gaude Polonia"

Стипендіальна програма для молодих митців та перекладачів польської літератури

Піврічна стипендія у Польщі призначена для ознайомлення із сучасною польською культурою та удосконалення творчої майстерності під керівництвом відомих польських митців та установ у найбільших і найвідоміших центрах польської культури.

Програма "Gaude Polonia" сприяє розвитку порозуміння і добрих відносин на основі культурного співробітництва між Польщею та її близькими сусідами.

Програма "Gaude Polonia" призначена для молодих митців і перекладачів польської літератури з країн Центрально-Східної Європи.

Стипендіальна програма Gaude Polonia призначена для наступних творчих середовищ: художники; літератори; перекладачі з польської мови; музиканти; кінематографісти; мистецтвознавці; літературні критики; спеціалісти, що займаються охороною пам'яток старовини; музейні працівники.

Перевага надається кандидатам віком до 40 років, які мають значні досягнення у своїх галузях творчості.

Бажаючі взяти участь у конкурсі від України мають бути громадянами України, мати повну вищу освіту та володіти польською мовою на рівні, достатньому для спілкування.

Відбір відбудеться на загальних підставах за результатами 3-етапного конкурсу. І етап - оцінювання кандидатів за формальними критеріями; ІІ етап - оцінювання проектів перебування у Польщі, запропонованих кандидатами; ІІІ етап - остаточний набір.

Для участі у конкурсі кандидати мають до 15 жовтня 2011 року надати заповнену анкету; не менш ніж 2 рекомендації професорів або мистецьких установ, творчих спілок, товариств тощо польською мовою, які містять загальну інформацію про кандидата та його творчі здобутки, оцінку його проекту перебування у Польщі; копію диплому про закінчення вишу, копії дипломів, відзнак з конкурсів, фестивалів, курсів, виставок тощо, копії рецензій разом з перекладом на польську мову.

Кандидати на отримання стипендії "Gaude Polonia" мають надсилати свої заяви за посередництвом польської дипломатичної установи.

Переможець щомісяця отримуватиме стипендію у розмірі 3000 злотих. Організатори забезпечують його місцем проживання, опікою куратора. Стипендіат сам покриває витрати на приїзд до Польщі та повернення додому, а також витрати на страхування.

Стипендіальна програма триватиме у Польщі з 1 лютого до 31 липня 2012 року.

Детальну інформацію про програму "Gaude Polonia" і формуляри анкет можна отримати на сайті Національного Центру Культури у Варшаві.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
27.05.2011

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!