Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Стипендіальна програма для молодих митців та перекладачів польської літератури
Стипендіальна програма для молодих митців та перекладачів польської літератури

Національний Центр Культури у Варшаві оголошує конкурс на отримання піврічної стипендії у Польщі в рамках стипендіальної програми міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "Gaude Polonia"

Стипендіальна програма для молодих митців та перекладачів польської літератури

Піврічна стипендія у Польщі призначена для ознайомлення із сучасною польською культурою та удосконалення творчої майстерності під керівництвом відомих польських митців та установ у найбільших і найвідоміших центрах польської культури.

Програма "Gaude Polonia" сприяє розвитку порозуміння і добрих відносин на основі культурного співробітництва між Польщею та її близькими сусідами.

Програма "Gaude Polonia" призначена для молодих митців і перекладачів польської літератури з країн Центрально-Східної Європи.

Стипендіальна програма Gaude Polonia призначена для наступних творчих середовищ: художники; літератори; перекладачі з польської мови; музиканти; кінематографісти; мистецтвознавці; літературні критики; спеціалісти, що займаються охороною пам'яток старовини; музейні працівники.

Перевага надається кандидатам віком до 40 років, які мають значні досягнення у своїх галузях творчості.

Бажаючі взяти участь у конкурсі від України мають бути громадянами України, мати повну вищу освіту та володіти польською мовою на рівні, достатньому для спілкування.

Відбір відбудеться на загальних підставах за результатами 3-етапного конкурсу. І етап - оцінювання кандидатів за формальними критеріями; ІІ етап - оцінювання проектів перебування у Польщі, запропонованих кандидатами; ІІІ етап - остаточний набір.

Для участі у конкурсі кандидати мають до 15 жовтня 2011 року надати заповнену анкету; не менш ніж 2 рекомендації професорів або мистецьких установ, творчих спілок, товариств тощо польською мовою, які містять загальну інформацію про кандидата та його творчі здобутки, оцінку його проекту перебування у Польщі; копію диплому про закінчення вишу, копії дипломів, відзнак з конкурсів, фестивалів, курсів, виставок тощо, копії рецензій разом з перекладом на польську мову.

Кандидати на отримання стипендії "Gaude Polonia" мають надсилати свої заяви за посередництвом польської дипломатичної установи.

Переможець щомісяця отримуватиме стипендію у розмірі 3000 злотих. Організатори забезпечують його місцем проживання, опікою куратора. Стипендіат сам покриває витрати на приїзд до Польщі та повернення додому, а також витрати на страхування.

Стипендіальна програма триватиме у Польщі з 1 лютого до 31 липня 2012 року.

Детальну інформацію про програму "Gaude Polonia" і формуляри анкет можна отримати на сайті Національного Центру Культури у Варшаві.

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
27.05.2011

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!