Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Навчальні візити до Польщі (Study Tours to Poland) восени 2011 року
Навчальні візити до Польщі (Study Tours to Poland) восени 2011 року

Восени 2011 року відбудуться традиційні навчальні візити до Польщі (Study Tours to Poland). Суть візитів – надихнути їхніх учасників бути свідомими громадянами з активною життєвою позицією

Навчальні візити до Польщі (Study Tours to Poland) восени 2011 року

Метою Study Tours to Poland є ознайомлення з освітою у Польщі, а також польським студентським, науковим і громадським середовищем.

Візити мають показати, чим живуть молоді, активні поляки, що вони організовують. Програма візитів включає лекції з цікавими людьми на теми Польщі, її сусідів, Європейського Союзу тощо, але не передбачає регулярних занять і лекцій у навчальних закладах, а самі візити не мають спеціалізації та не несуть характеру наукового стажування.

У програмах візитів, серед іншого: лекції ректорів і відомих професорів польських вузів; зустрічі з визначними людьми Польщі; дебати та дискусії; візити в редакції газет і журналів, радіостанцій і телебачення; знайомство з функціонуванням польської економіки в умовах вільного ринку; зустрічі у студентському середовищі.

Учасники поїздки також відвідають публічні установи й інститути, зокрема, польський парламент, міністерства, державні установи, а також органи місцевого самоврядування (Битів, Глівіце, Косьцежина, Краків, Люблін, Лодзь, Гданськ, Гдиня, Новий Сонч, Ольштин, Пултуск, Щецин, Варшава, Вроцлав).

Особлива увага приділяється знайомству з неурядовим сектором і його роллю в житті суспільства.

До участі у відборі на навчальні візити запрошуються активні студенти початкових курсів вузів України у віці 18-21 років (яким не виповнилося 22 роки до 15 червня 2011 року), які відзначаються успіхами в науковій і громадській діяльності та не брали раніше участі у візитах.

Знання польської мови не є умовою участі у візитах, також не вимагається знання іншої, наприклад, англійської мови.

Для участі у відборі необхідно до 15 червня 2011 року надіслати на електронну адресу організаторів аплікаційну форму, рекомендаційний лист, закордонний паспорт, залікову книжку або атестат про повну середню освіту (тільки для студентів І курсу), заяву про неучасть у попередніх візитах.

Участь у програмі безкоштовна. Організатори забезпечують запрошеним учасникам проживання, харчування, компенсацію вартості проїзду тощо.

Візити відбуватимуться восени 2011 року тривалістю 12 днів групами по 10-11 осіб.

Більш детальна інформація знаходиться на сайті проекту за посиланням http://www.studytours.pl/course/view.php?id=9

Довідка: Навчальні візити до Польщі (Study Tours to Poland) організовані Польсько-Американським фондом свободи, фондом "Боруссiя", Колегією Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського та Фондом "Освіта для демократії" в рамках Програми RITA в 2004 році. Їхнім теперішнім головним організатором є Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського, а координатором Study Tours to Poland для студентів – фонд "Боруссiя".

Отримати професійну консультацію з питань навчання у вищих навчальних закладах Польщі, отримання польської візи та карти поляка, а також вивчення польської мови у Києві та Польщі ви можете за телефоном української компанії «EUROSTUDY»(044) 200-28-40.

Освіта.ua
19.05.2011

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!