Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Освіта в Польщі – ознайомлювальні візити до варшавських вузів
Освіта в Польщі – ознайомлювальні візити до варшавських вузів

Триває реєстрація учасників ознайомлювального візиту до варшавських вищих навчальних закладів, що організовуються Польсько-українською програмою "ОсвітаПОЛЬ"

Освіта в Польщі – ознайомлювальні візити до варшавських вузів

Проект створено з думкою про тих, хто цікавиться навчанням в Польщі, та хотів би якомога більше дізнатися про все, що цього стосується.

Програма "ОсвітаПОЛЬ" – це альтернатива для тих студентів та абітурієнтів, які бажають здобути якісну європейську освіту, щоб у майбутньому стати конкурентоспроможними фахівцями на вітчизняному та європейському ринках праці.

Головною перевагою програми є доступність, адже стати студентом варшавського вишу в Польщі може кожен, хто здобув повну загальну середню освіту, або ж отримав диплом бакалавра чи спеціаліста, аби продовжити навчання на магістерському факультеті.

Під час дводенного перебування у Варшаві учасники туру відвідуватимуть варшавські навчальні заклади, які є партнерами Програми "ОсвітаПОЛЬ", ознайомляться із особливостями реалізації навчальних програм, викладацьким складом та інфраструктурою вишів.

Крім того, майбутні абітурієнти зможуть ознайомитися з умовами проживання студентів та поспілкуватися із представниками програми, які опікуються студентами, що приїжджають на навчання до Варшави.

Програма перебування передбачає також екскурсію «старим містом» та відвідування одного з найбільших супермаркетів у східній частині Європи.

Учасники туру проживатимуть в тризірковому готелі, який розташований посеред мальовничого району міста.

Загальна вартість участі в проекті "Відвідай варшавські виші" складає 260 євро + 960 грн.

У вартість входить: підготовка документів для отримання візи, транспорт, 3-разове харчування під час перебування у Варшаві, проживання у тризірковому готелі, відвідування вузів, екскурсія Варшавою (Старе місто).

Доступні дати заїздів в залежності від дати реєстрації наступні: 16-18 вересня та 28-30 жовтня 2011 року.

Докладніше про ознайомлювальні візити до варшавських вишів читайте на сайті програми "Освіта Поль" http://www.osvitapol.info

Освіта.ua
20.07.2011

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!