Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Освіта в Польщі – ознайомлювальні візити до варшавських вузів
Освіта в Польщі – ознайомлювальні візити до варшавських вузів

Триває реєстрація учасників ознайомлювального візиту до варшавських вищих навчальних закладів, що організовуються Польсько-українською програмою "ОсвітаПОЛЬ"

Освіта в Польщі – ознайомлювальні візити до варшавських вузів

Проект створено з думкою про тих, хто цікавиться навчанням в Польщі, та хотів би якомога більше дізнатися про все, що цього стосується.

Програма "ОсвітаПОЛЬ" – це альтернатива для тих студентів та абітурієнтів, які бажають здобути якісну європейську освіту, щоб у майбутньому стати конкурентоспроможними фахівцями на вітчизняному та європейському ринках праці.

Головною перевагою програми є доступність, адже стати студентом варшавського вишу в Польщі може кожен, хто здобув повну загальну середню освіту, або ж отримав диплом бакалавра чи спеціаліста, аби продовжити навчання на магістерському факультеті.

Під час дводенного перебування у Варшаві учасники туру відвідуватимуть варшавські навчальні заклади, які є партнерами Програми "ОсвітаПОЛЬ", ознайомляться із особливостями реалізації навчальних програм, викладацьким складом та інфраструктурою вишів.

Крім того, майбутні абітурієнти зможуть ознайомитися з умовами проживання студентів та поспілкуватися із представниками програми, які опікуються студентами, що приїжджають на навчання до Варшави.

Програма перебування передбачає також екскурсію «старим містом» та відвідування одного з найбільших супермаркетів у східній частині Європи.

Учасники туру проживатимуть в тризірковому готелі, який розташований посеред мальовничого району міста.

Загальна вартість участі в проекті "Відвідай варшавські виші" складає 260 євро + 960 грн.

У вартість входить: підготовка документів для отримання візи, транспорт, 3-разове харчування під час перебування у Варшаві, проживання у тризірковому готелі, відвідування вузів, екскурсія Варшавою (Старе місто).

Доступні дати заїздів в залежності від дати реєстрації наступні: 16-18 вересня та 28-30 жовтня 2011 року.

Докладніше про ознайомлювальні візити до варшавських вишів читайте на сайті програми "Освіта Поль" http://www.osvitapol.info

Освіта.ua
20.07.2011

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!