Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Польщі Ознайомчі візити до польських вузів від програми "Освіта Поль"
Ознайомчі візити до польських вузів від програми "Освіта Поль"

Програма "Освіта Поль" спільно із варшавськими вищими навчальним закладами - партнерами програми, запрошують взяти участь в ознайомчих візитах до польських вузів

Ознайомчі візити до польських вузів від програми "Освіта Поль"

Проект створено з думкою про майбутніх учасників програми "Освіта Поль", а також батьків абітурієнтів, для можливості докладного ознайомлення із навчальними закладами - партнерами програми "Освіта Поль", та обрання для себе найбільш відповідного серед них.

Під час дводенного перебування у Варшаві, учасники туру відвідуватимуть варшавські вузи, ознайомляться із особливостями реалізації навчальних програм, викладацьким складом та інфраструктурою вузів.

Крім того, майбутні абітурієнти зможуть ознайомитися з умовами проживання студентів та поспілкуватися із представниками програми у Варшаві, які опікуються студентами, що приїжджають на навчання до Польщі.

Загальна вартість участі в проекті "Відвідай варшавські вузи" – 170 євро + 600грн від особи.

Оплата коштів відбувається частинами: перша частина 600 грн - перед отриманням документів на відкриття візи; друга частина 170 євро - у день виїзду.

У вартість входить:

  • підготовка документів для отримання візи
  • транспорт
  • харчування під час перебування у Варшаві
  • проживання у тризірковому готелі
  • екскурсія Варшавою (Старе місто)

Ознайомчі візити до польських вузів триватимуть з березня по липень 2011 року.

Докладніше на сайті програми "Освіта Поль".

Освіта.ua
10.02.2011

Навчання в Канаді
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!