Вивчення IT в Естонії з повною стипендією

Тартуський університет пропонує три магістерські програми в області IT та комп’ютерних наук

Вивчення IT в Естонії з повною стипендією

Тартуський університет, розташований в Естонії, пропонує три різні магістерські програми в області IT та обчислювальної техніки: Комп’ютерні науки, Програмна інженерія, Робототехніка та обчислювальна техніка на 2015/16 навчальний рік.

Усі студенти, прийняті на програми Комп’ютерних наук та Програмної інженерії отримають стипендії на навчання, а також будуть розглядатися для отримання щомісячної стипендії, що покриває інші витрати у розмірі 300 євро. Розмір плати за навчання для студентів програми Робототехніки та обчислювальної техніки буде оголошений найближчим часом на офіційній веб-сторінці програми.

Магістерські програми Комп’ютерні науки та Програмна інженерія спонсоруються проектом IT-Академії, що здійснюється урядом Естонії. Він спрямований на підвищення якості освіти в області інформаційних і комунікаційних технологій, а також кількості кваліфікованих фахівців, які виходять на ринок праці після закінчення навчання.

Магістерська програма Комп’ютерні науки надає глибокі знання та навички в галузі інформатики та однієї з її вузьких областей: високопродуктивних обчислень, мов програмування, технологій мови, криптографії, теоретичної інформатики та аналізу даних. Випускники можуть працювати в якості провідних фахівців у державних і приватних організаціях або продовжувати навчання на рівні PhD в галузі комп’ютерних наук.

Магістерська програма в галузі Програмної інженерії надає загальні навички розробки програмного забезпечення, а також управлінські навички плюс спеціальні навички у двох основних сферах: корпоративні системи й вбудовані системи реального часу. Програма надається спільно Тартуським університетом та Талліннським технічним університетом.

Випускники Програмної інженерії оволодіють необхідними навичками, для досягнення успіху на високотехнологічних позиціях (наприклад, аналітик програмного забезпечення, архітектор ПЗ або інженер-дослідник), а також управлінських позиціях (наприклад, керівник проекту або головний технолог).

Магістерська програма в галузі Робототехніки та обчислювальної техніки проводить підготовку висококваліфікованих інженерів робототехніки, комп’ютерних та космічних технологій. Програма надає широкі знання в галузі робототехніки, обчислювальної техніки та космічних технологій. Випускники можуть працювати на підприємствах чи в науково-дослідних центрах, пов’язаних з їх областю досліджень.

Крайній термін подачі заявок для всіх програм - 16 квітня 2015 року. Навчальний рік розпочинається 1 вересня 2015 року.

Естонія, найбільш широко відома як батьківщина Skype, завжди була лідером в області інформаційних і комунікаційних технологій. Електронний уряд Естонії, E-парковка, а також електронні вибори створили репутацію цієї країни як E-стонії. Естонія також відома безкоштовним Wi-Fi на всій території країни.

Тартуський університет - є єдиним вищим навчальним закладом в країнах Балтії, який входить до ТОП-3% кращих університетів світу і до ТОП-5 кращих вузів Східної Європи (QS Rankings 2014-2015).

Контактна інформація: Олександр Чанадірі, консультант по Східній Європі Тартуського університету alexander.chanadiri@ut.ee, + (372) 737-61-09.

Освіта.ua
05.02.2015